قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۱۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خدمت به جانبازان، افتخار ارزشمندی است

استاندار زنجان جانبازان را فرزندان نظام دانست و گفت: خدمت به این قشر، افتخار بسیار ارزشمندی است.

خدمت به جانبازان، افتخار ارزشمندی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از زنجان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، فتح الله حقیقی، در دیدار با شماری از جانبازان استان اظهار کرد: اینکه در خدمت جانبازان باشیم، وظیفه و افتخار است و خود را از خانواده شهدا و ایثارگران می دانیم.

وی با تاکید بر اینکه باید خاطرات و ایثارگری های جانبازان در دفاع از انقلاب و دوران دفاع مقدس را زنده و پایدار نگه داریم، افزود: باید هرکاری که از دستمان بر می آید برای جانبازان انجام دهیم و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنیم.

استاندار زنجان به وجود کمیته ایثارگران و جانبازان با مسؤولیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اشاره کرد و گفت: باید با تشکیل جلسات، به صورت عملی پای کارآمده و برای برطرف کردن مشکلات این قشر، هر آنچه در این استان از دستمان برمی آید عمل و در غیر این صورت، موضوع را به صورت کشوری مطرح و از این طریق حل و فصل کنیم.

حقیقی افزود: هرچند برخی از درخواست های جانبازان، نیاز به مصوبه مجلس دارد، اما با این وجود موضوعات مطروحه را برای رسیدن به نتیجه دنبال می کنم تا در حد وسع و توان مشکل برطرف شود حتی اگر نیاز به مکاتبه با مجلس باشد این کار انجام می شود.

وی با بیان اینکه اگر مشکل یک جانباز هم حل و فصل شود این دارای ارزش بسیاری است، تصریح کرد: به حتم مشکلات بر سر راه این قشر را به صورت جدی و دقیق بررسی خواهیم کرد و تا آنجا که قانون اجازه می دهد در خدمت آنها خواهیم بود.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به نحوه برخورد مدیران و مسوؤلان با مردم اشاره کرد و گفت: به برخورد مناسب و درست با مردم، اعتقاد بسیار دارم که یکی از شیوه های این کار نیز، احترام به آنان است.

حقیقی تاکید کرد: مسوؤلان باید در خدمت مردم بوده، به آنان احترام بگذارند و با تمام توان برای حل مشکلات تلاش کنند.

استان زنجان 7 هزار جانباز دارد که ۴ هزار نفر از این تعداد زیر ۲۵ درصد هستند.

انتهای پیام/73004/ق
 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha