قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۱۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش ۲۱/۵ درصدی بودجه ایلام در سال آینده

رئیس سازمان برنامه بودجه استان ایلام از افزایش ۲۱/۵ درصدی بودجه ایلام در سال آینده خبر داد و گفت: ذی حسابان وظیفه سنگین تری از مدیران دستگاه ها دارند، باید هزینه های غیر ضروری که در برخی دستگاه ها انجام می گیرد، جلوگیری کنند.

افزایش ۲۱/۵ درصدی بودجه ایلام در سال آینده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رحمت اله قیصوری رئیس سازمان برنامه بودجه استان ایلام در ایلام اظهار داشت: اهمیت نظارت و کار ذی حسابان در مقطع کنونی بیشتر شده و با توجه به این مسائل، انتظار می رود بحث صرفه جویی جدی تر گرفته شود و به نحوی از منابع استفاده شود که بتوانیم ضروریات اجتناب ناپذیر را انجام دهیم، تا مشکل خاصی با توجه به حساسیت سال جاری نداشته باشیم و مشکلات پیش رو را مدیریت کنیم. 

وی افزود: وظیفه ذی حسابان بسیار سنگین و حتی از مدیر دستگاه ها نیز سنگین تر خواهد بود و بایستی از  یک سری هزینه های غیر ضروری که در برخی دستگاه ها انجام می گیرد جلوگیری به عمل آید. 

رئیس سازمان برنامه بودجه استان عنوان کرد: بودجه محیط زیست استان سال آینده ملی خواهد شد و اکثر مشکلات آن نیز مرتفع خواهد شد. 

وی ادامه داد: بخشی از اعتبارات تملک ایلام و زیرساخت های ایلام از ردیف اربعین در چند سال گذشته اختصاص داده شده که برای سال آینده، ۸۲میلیارد این ردیف پایدار شده است. 

قیصوری همچنین با اشاره به بودجه سال ۹۸ خاطرنشان کرد: باپیگیری های انجام شده، رشد بودجه هزینه ای ایلام 21/5  درصد برای سال آینده بوده که نسبت به رشد متوسط کشور  تا چند درصد نیز بالاتر است.

وی اضافه کرد: دربحث اعتبارات تملک هم رشد اعتبارات به خصوص در ملی و ملی _ استانی شده ها و  پروژه های کلان، رقم های خوبی دیده شده و ۳۰درصد افزایش داشته است.

قیصوری عنوان کرد: با توجه به بودجه عمومی، منابع محدود و کمتر از۸درصد رشد داشته و پروژه های بزرگی از جمله آزادراه پل زال به چیلات که پروژه خوبی برای بین المللی شدن ایلام است و پروژه های عمده از جمله در بخش حمل و نقل و حوزه آب و خاک داده شده که امیدواریم نمایندگان مجلس با رایزنی این بودجه را تثبیت و یا در جهت افزایش این بودجه گام های موثر را بردارند.

انتهای پیام /970821

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha