قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار کردستان:

کمک ۱۰۰میلیون تومانی به تیم فوتبال بانوان کردستان

استاندار کردستان، از کمک صد میلیون تومانی تا یک هفته آینده برای لیگ برتر فوتبال بانوان خبر داد و گفت: تا هفته آینده این مبلغ به حساب باشگاه وچان کردستان واریز می شود.

کمک ۱۰۰میلیون تومانی به تیم فوتبال بانوان کردستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  بهمن مرادنیا امروز(۲دی) در جلسه با هیئت تیم فوتبال وچان کردستان، که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: تیم فوتبال بانوان کردستان در یک جنگ نا برابر با امکانات بسیار متفاوت نسبت به تیم های دیگر توانستند موفق عمل کنند که کار ارزشمند و مهمی است.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور متاسفانه در سخت ترین شرایط هستیم و اعتبارات بسیار اندک شده است.

 استاندار کردستان، بیان کرد: درآمد دولت به دلیل تحریم، فروش هر بشکه نفت از ۲.۸ میلیون به صفر رسیده و این تاثیرگذار در بحث اعتبارات است.

مرادنیا از کمک صد میلیون تومانی تا یک هفته آینده برای لیگ برتر فوتبال بانوان خبر داد و گفت: تا هفته آینده این مبلغ به حساب باشگاه وچان کردستان واریز خواهد شد.

 وی ذکر کرد: استان کردستان نیازمند تیم فوتبال است در این راستا از این تیم حمایت می شود چرا که می تواند افتخاراتی برای استان در سطح کشور ایجاد کند.

در ادامه حامد جولایی، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، بیان کرد: تیم فوتبال بانوان کردستان در لیگ برتر چندین سال است که جزء سه تیم اول بوده است.

وی افزود: اعضای تیم فوتبال بانوان بالغ بر ۶۰ درصد بومی و ۴۰ درصد غیر بومی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، بیان کرد: ۱۳ نفر از تیم فوتبال بانوان کردستان در رده های مختلف نونهالان، نوجوانان، امید جوانان در تیم ملی حضور دارند و در سطح کشور حضور بسیار خوبی داشته اند.

در ادامه رضا رحمانی، رئیس هیئت فوتبال استان کردستان، گفت: در آخرین المپیاد که تابستان برگزار شد تیم فوتبال بانوان توانست نائب قهرمان کشور شود و فوتسال دختران نیز در رده های پایه با تعامل ورزش و جوانان استان حرف های برای گفتن دارند اما با این شرایط ممکن شکوفایی تیم امکانپذیر نیست.

وی با اشاره به اینکه تیم وچان در صدر جدول هستند، ادامه داد: در بحث قرار دادها و با توجه به اینکه جمعه ماه جاری آخرین بازی نیم فصل برگزار می شود از لحاظ هزینه با مشکل مواجه هستیم در این راستا انتظار می رود نگاه ویژه به تیم فوتبال بانوان داشته باشید.

در ادامه کاظم مفاخری، مدیر عامل باشگاه وچان کردستان، ذکر کرد: برای قهرمان شدن نیازمند نگاه ویژه مسئولین استانی در برخی از قراردادهایی ورزشکاران هستیم.

 وی اذعان کرد: برای ۲۰ نفر بازیکن با سرمربی و کادر هیئت مدیره نیازمند اعتبارات برای پرداخت حقوق آن ها هستیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha