قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده سپاه اردبیل:

جوانان برای طی مسیر گام دوم انقلاب نقش محوری ایفا می کنند

اردبیل – فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل گفت: فعالیت های ماندگار و بزرگ در طول تاریخ همواره به دست جوانان محقق شده و این قشر توانمند برای طی مسیر گام دوم انقلاب نقش محوری ایفا می کنند.

جوانان برای طی مسیر گام دوم انقلاب نقش محوری ایفا می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار جلیل بابازاده عصر دوشنبه در نشست با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل عنوان کرد: جوانان در طول تاریخ در انجام فعالیت های بزرگ همواره پیشگام بوده و در طی مسیر گام دوم انقلاب نیز نقش محوری دارند.

وی افزود: نقش تأثیرگذار جوانان در به سرانجام رساندن کارهای بزرگ همواره ثابت شده و اعتماد به جوانان انقلابی همواره با نتایج مثبتی همراه شده است.

بابازاده ادامه داد: با تبیین و ایجاد تفکر انقلابی در بین جوانان دشمنان در دستیابی به اهداف شوم خود در جنگ نرم بار دیگر شکست خواهند خورد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در ادامه به نقش مهم علما در صیانت از آرمان های والای انقلاب و ارزش های فرهنگی و دینی اشاره کرد و ادامه داد: پشتیبانی از فرهنگ دینی و اخلاقی و ترویج احکام الهی با حضور مناسب و تأثیرگذار علما در صحنه محقق شده است.

بابازاده بر لزوم نهادینه شدن گفتمان دینی در بطن جامعه نیز تأکید کرد و افزود: گفتمان دینی در زمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مسیر مشخص هدایت یافت تا در نهایت منجر به بسیج کردن اقشار مختلف مردم و پیدایش انقلاب شکوهمند اسلامی شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در ادامه با گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه، از برنامه ریزی ویژه برای بزرگداشت این روز با مشارکت حداکثری مردم در سطح استان خبر داد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha