قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نشست های تبیینی استان سمنان در راستای شفاف سازی برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: نشست های تبیینی در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی و دولت و به منظور شفاف سازی برگزار می شود.

نشست های تبیینی استان سمنان در راستای شفاف سازی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سمنان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت عصر امروز در نشست تبیینی، خبری و اطلاع رسانی ذیل شورای اطلاع رسانی استان سمنان اظهار کرد: نشست های تبیینی در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی و دولت در راستای شفاف سازی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: رویکرد شورای اطلاع رسانی نشست های تبیینی در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی و دولت در راستای شفاف سازی است و مدیران دستگاه های اجرایی به سؤالات خبرنگاران بر اساس اولویت ها پاسخ خواهند داد.

فضیلت اضافه کرد: برگزاری این نشست ها بر مبنای اولویت است و این اولویت با هم افزایی اصحاب رسانه انجام می شود.

دبیر شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان همچنین ضمن دعوت از اصحاب رسانه جهت تعیین اولویت های نشست تبیینی اظهار داشت: موضوعات نشست های تبیینی با در نظر گرفتن مهم ترین اولویت ها و دغدغه های روز جامعه تعیین می شود و در این راستا اصحاب رسانه نیز می توانند پیشنهادات خود را به دبیرخانه شورا ارائه کنند.

فضیلت خاطرنشان کرد: با توجه به نشست های تبیینی دستگاه های اجرایی مهم ترین دستاوردهای دولت بیان می شود و در این زمینه آمادگی شنیدن هرگونه نقدها و اظهارنظر در راستای برگزاری مطلوب تر نشست وجود دارد.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha