قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آثار هنری چهار شهید فرهنگی آستارا به نمایش گذاشته شد

استان ها گیلان آستارا آثار هنری، زندگی نامه و تصاویر علی رضا محمدزاده، شاپور آهنی، عسگر سهراب نژاد و اردشیر عین الله زاده از شهدای فرهنگی و هنرمند آستارا در قالب نمایشگاهی در معرض…

آثار هنری چهار شهید فرهنگی آستارا به نمایش گذاشته شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسئول کانون بسیج هنرمندان آستارا روز دوشنبه در آئین افتتاح این نمایشگاه در سالن معراج اداره ارشاد این شهرستان گفت: ۵۰ اثر عکس، نقاشی، خوشنویسی و تابلوهای شعر چهار شهید فرهنگی به مدت سه روز در معرض دید قرار گرفته است.

علی اکبر باقری ارومی اظهار کرد: یوسف گنجداری، بابک زینالی و عطا آهنی از هنرمندان جوان آستارا در برپایی نمایشگاه مشارکت کردند و در اواخر بهار امسال نیز زندگی نامه شهیدان سهراب نژاد، نقیب زاده و حسن پور در قالب نمایش اجرا شد و هدف از این برنامه ها ترویج فرهنگ پایداری است.

وی بیان کرد: به عنوان رزمنده جبهه های حق علیه باطل، دغدغه ای جز شرح صحنه های جانبازی رزمندگان اسلام ندارم و ۱۸۰ عضو کانون بسیج هنرمندان این شهرستان نیز در صورت استقبال مسئولان، برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت آماده هستند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و ۱۶۶ شهید را به نظام اسلامی تقدیم کرده است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha