قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیغم: روی اشتباه دروازه بان ۲ گل دریافت کردیم

سرمربی تیم گیتی پسند گفت: به غیر از موقعیت های که داشتیم، فقط ۱۱شوت به تیرک زدیم.

بیغم: روی اشتباه دروازه بان ۲ گل دریافت کردیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید بیغم پس از پیروزی ۳ بر۲ تیمش برابر اهورا بهبهان اظهار کرد: بازی سنگین نبود و نتیجه نزدیک بود. اهورا ۲ توپ روی دروازه ما آورد و روی اشتباه دروازه بانمان  ۲ گل خوردیم.

وی ادامه داد: به غیر از موقعیت های گلی که داشتیم و توپ هایی که از مقابل دروازه رد شد، فقط ۱۱ شوت به تیرک زدیم. بازی از نظر فوتسالی سنگین نبود، اما نتیجه متاسفانه نزدیک و حساس شد.

بیغم افزود: وقتی توپ ها به گل تبدیل نشود، هر لحظه ممکن است این فشار با پیش رفتن زمان بیشتر شود و در ضربات آخر دقت کمتر شود.

وی در رابطه با داوری بازی گفت: با نحوه داوری مشکلی ندارم، اما چرا تفاوت قائل می شوند. چرا در یک شهر می رویم تماشاگر همه کار با تیم ما می کند، نیمکت حریف همه کار می کند و هیچ کسی حرف نمی زند، اما در اصفهان با کوچکترین حرف، بازیکن اخراج می شود.

بیغم افزود: چطور می شود که داور سوم ۳۰ دقیقه بالای سر ما بود. مگر تیم ما چه کاری انجام داده است. تیم ما در ۳۵ دقیقه اول هیچ اعتراضی نکرد. چرا در شهرهای دیگر این کار انجام نمی شود. چون فشار تماشاگر در اصفهان روی داور نیست، داور این اعمال را انجام می دهد و با یک کلمه بازیکن ما را اخراج می کند.

وی ادامه داد: بازیکن به داور اعتراض کرد که بد داوری می کند، داور کارت زرد دوم را داد. در شهرهای دیگر این اتفاق می افتد؟ در ساری و بندرعباس داور می تواند این گونه کارت بدهد؟ در اصفهان راحت کارت می دهند و همه کارشان را انجام می دهند و می روند.

بیغم در رابطه با گل اول تیم بهبهان افزود: صحنه اول را گل ندیدم، اما داور تشخیص داد و هیچ بحثی نداشتم، بحث من عملکرد دوگانه است. در شهرهای دیگر از پشت سر ما را می زنند کسی حرف نمی زند. متاسفانه این ضعفی بود که وجود داشت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha