قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نیکوکار البرزی ساخت یک مدرسه را آغاز کرد

استان ها البرزکرج نیکوکار البرزی روز دوشنبه در آیینی با حضور مردم و مسوولان ساخت یک مدرسه ۱۵ کلاسه را در گرمدره کرج آغاز کرد.

نیکوکار البرزی ساخت یک مدرسه را آغاز کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خیر نیک اندیش دکتر فرهاد نگهبان این مدرسه  را در زمینی به مساحت  ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع و  با زیربنای یک هزار و ۹۰۰ مترمربع در چهار طبقه احداث می کند.

قرار است  با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال ظرف یکسال این مدرسه  احداث و در اختیار دانش آموزان ابتدایی قرار گیرد.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک کرج دراین آیین ضمن قدردانی از همت والای خیرین ، اظهار داشت: در دین مبین اسلام سفارش فراوان به کارهای خیرشده است و خیرین مدرسه ساز در این سال ها ثابت کرده اند که ایثارگر عرصه تعلیم و تربیت هستند.

فرزاد شعبانی تصریح کرد: تامین فضاهای آموزشی یکی از نیازهای اصلی این ناحیه به دلیل مهاجرت پذیری است.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز هم گفت: خیرین مدرسه ساز در ساخت فضاهای آموزشی این استان کارنامه موفق و بی نظیری دارند که این حرکت معنوی آنان قابل تحسین است.

سالار قاسمی اظهار داشت: حضور خیرین در امر ساخت مدرسه در سال جاری از رشد خوبی برخوردار بوده که لازم است در استان از خدمات شایسته مجمع خیرین و اعضای آن تقدیر به عمل آید. 

وی یادآورشد: برای پیشبرد اهداف آموزش وپرورش در استان البرز که جمعیت میانگین دانش آموزی آن از میانگین کشوری پیشی گرفته است و کلاس های درس پرتراکم دارد باید چاره اندیشی کرد.

مدیرکل آموزش وپرورش البرز تصریح کرد: برای ساخت مدرسه در البرز که با کمبود شدید فضای آموزشی مواجه است نیاز به همراهی همه مدیران، ارگان ها، بانک ها، صنایع و شرکت های صنعتی و تولیدی داریم.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز البرز نیزگفت: خیرین مدرسه ساز در این استان ازجمله در کرج نیاز به تامین زمین مناسب برای ساخت فضاهای آموزشی دارند.

محمدرضا اسپرورین اظهار داشت: اقدامات خوب خیرین در البرز موجب شده که این استان در کشور کارنامه موفقی داشته باشد و رتبه برتر کسب کند.

وی یادآورشد: طی ۲۰ سال گذشته خیرین نیک اندیش در تامین کلاس های درس در این استان نقش مؤثری داشته اند که اگر همت والای این عزیزان نبود کمبود شدید فضای آموزشی در البرز بودیم.

اسپرورین تاکید کرد: تاکنون خیرین نیک اندیش حدود نیمی از مدارس تازه ساخت البرز را احداث کرده اند.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد که ۵۵ هزار نفر آن در مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک کرج تحصیل می کند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha