قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فتح الله زاده: چند روز دیگر هم منتظر «استراماچونی» می مانیم

ورزش فوتبالتهران عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: امروز به این نتیجه رسیدیم که تا چند روز دیگر منتظر استراماچونی بمانیم و در صورتی که وی بازنگردد، استقلال را از بلاتکلیفی در…

فتح الله زاده: چند روز دیگر هم منتظر «استراماچونی» می مانیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «علی فتح الله زاده» در یک گفت وگوی تلویزیونی اظهار داشت: «آندره آ استراماچونی» هر درخواستی را که از باشگاه استقلال داشته، قبول کرده ایم. او برای رفت و برگشت هایش به تهران درخواست بلیت بیزینس کلاس کرد و آن را نیز پذیرفتیم.

وی افزود: استراماچونی از باشگاه استقلال درخواست کاهش مدت قراردادش را کرد و باشگاه با این درخواست نیز موافقت کرد اما هرچه جلوتر می رویم کار سخت تر می شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: استراماچونی حدود ۱۲۰ یا ۱۳۰ هزار یورو درخواست افزایش قرارداش را مطرح کرد که به خاطر هواداران این درخواست نیز مورد تایید قرار گرفت.

فتح الله زاده خاطرنشان کرد: به شخصه دوست دارم استراماچونی دوباره به استقلال برگردد اما نگران آینده استقلال هستیم. هرچه او گفته قبول کرده ایم ولی توقع داریم بیاید و یکبار بگوید چه می خواهد. انتظار داریم استراماچونی به ایران برگرددو بدون واسطه و رو در رو حرف بزنیم زیرا اگر مذاکرات مستقیم انجام شود بسیاری از مشکلات حل می شود.

وی تصریح کرد: تا زمانی که استراماچونی خبر ندهد، فکر کردن به مربی دیگر اشتباه است اما «فرهاد مجیدی» می تواند یکی از گزینه های استقلال باشد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: امروز به این نتیجه رسیدیم که تا چند روز دیگر منتظر نیز استراماچونی بمانیم. به طور حتم آن روز شما متوجه می شوید که تا چه اندازه انتظار کشیدیم و بعد عقب نشینی کردیم. 

فتح الله زاده در پایان گفت: ثبات مدیریتی نداریم. در این ۵ سال مدیرعامل استقلال چندین بار عوض شده و این وحشتناک است. معتقدم استقلال و پرسپولیس را نمی توان خصوصی کرد مگر اینکه مدیریت پیمانی انجام شود. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha