قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باخت فنی ذوب آهن اصفهان برابر شهرداری گرگان اعلام شد

سرپرست روابط عمومی شهرداری گرگان گفت: فدراسیون باخت فنی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان را اعلام کرد و نتیجه دیدار عقب افتاده هفته پنجم با این تیم به سود گرگان اعلام شد.

باخت فنی ذوب آهن اصفهان برابر شهرداری گرگان اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آرش فولادیان در گرگان، اظهار کرد: فدراسیون بسکتبال پس از بررسی زوایای مختلف اتفاقات دیدار عقب افتاده با تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان باخت فنی تیم ذوب آهن را اعلام کرد.

وی ادامه داد: تیم بسکتبال شهرداری گرگان با تمام توان برای رویارویی با حریفان در هفته دوم آماده است و تیم تمرینات خوبی را پشت سر می گذراند.

سرپرست روابط عمومی شهرداری گرگان تصریح کرد: پنجشنبه این هفته از هفته نخست دور برگشت لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور در گرگان میزبان تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس خواهیم بود.

فولادیان بیان کرد: تیم در شرایط آمای بسیار خوبی دارد و «رایان ریچارد» نیز تمرینات خود را با تیم آغاز کرده و امیدواریم با اضافه شدن این بازیکن به تیم نتایج مطلوبی را همانند نیم فصل نخست کسب کنیم و با جبران نقاط ضعف، با قدرت بیشتری به سمت قهرمانی حرکت کنیم.

گفتنی است، تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان به دلیل اعتراض به تصمیم فدراسیون برای تغییر زمان دیدار عقب افتاده برابر شهرداری گرگان از هفته پنجم  رقابت های لیگ برتز در محل مسابقه حاضر نشده بود.

انتهای پیام/۸۳۰۰۴

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha