قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عکس روز/ جیمی جامپ های دوست داشتنی!

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

عکس روز/ جیمی جامپ های دوست داشتنی!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئال بتیس و اتلتیکو مادرید در آخرین دیدار نیم فصل شان به مصاف هم رفتند و شاگردان سیمئونه زمین را به عنوان تیم پیروز ترک کردند. بر خلاف مسابقه های دیگر که پایان شان اهمیت دارد، ۱۵ دقیقه بین دو نیمه این بازی اهمیت بیشتری داشت.

در ورزشگاه های فوتبال اگر قرار باشد از روی سکوها چیزی به درون زمین پرتاب شود، معمولا برای اعتراض به بازیکن، داور یا هر چیز دیگری است، گاهی هم یک فرد غیرمسئول در قامت "جیمی جامپ" به زمین مسابقه می پرد و مسابقه را مختل می کند اما ورزشگاه بنیتو دیامارین، از پارسال و در روزهای پایانی سال میلادی از این قاعده جدا می شود.

هواداران رئال بتیس به درخواست باشگاه در آخرین مسابقه این تیم قبل از تعطیلات کریسمس با عروسک به ورزشگاه می روند تا بین دو نیمه آن ها را به درون زمین پرتاب کنند ولی نه برای اعتراض. عروسک سگی که آرام روی زمین دراز کشیده یا رفیقش که با خوشحالی به سمت زمین پرواز می کند به همراه دیگر پنبه تنان از طریق خیریه ها به دست کودکان می رسند.

فصل قبل و در آخرین بازی رئال بتیس قبل از کریسمس، حدود ۱۶ هزار عروسک برای خیریه ها جمع آوری شد. به نظر می رسد تعداد عروسک ها در این فصل بیشتر شده باشد. این عکس را getty image منتشر کرده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha