قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرلشکر صفوی: مسئولانی که از رهبر انقلاب تبعیت نکردند، عاقبت به خیر نشدند

مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: من به عنوان یک پاسدار قدیمی می گویم آن هایی که حرف رهبرانقلاب را اطاعت نکردند عاقبت به خیر نشدند.

سرلشکر صفوی: مسئولانی که از رهبر انقلاب تبعیت نکردند، عاقبت به خیر نشدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در چهاردهمین جشنواره انتخاب کتاب پاسداران اهل قلم صبح امروز (دوشنبه) در مرکز همایش های شهید راشدی برگزار شد، اظهار داشت: کتاب رمز پایداری انقلاب اسلامی و ملت ما و همچنین رمز شکوفایی فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و جاودانگی انسان ها و انقلاب های بزرگ در تاریخ است.

وی ادامه داد: فرهنگ نوشتن موجب جاودانگی انقلاب می شود. تمامی ادیان اسلامی و بزرگان تاریخ از طریق کتاب جاودانه مانده اند.

سرلشکر صفوی گفت: ما شیعه هستیم، اما آنگونه که شایسته است نتوانسته ایم اهل بیت علیهم السلام را بشناسیم، خواندن کتاب می تواند به ما در شناخت سیره اهل بیت کمک کند.

وی با اشاره به رشادت های پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع مقدس و دوران بعد از آن گفت: پاسداران اهل قلم بعد از دوران دفاع مقدس وارد عرصه نوشتن و آگاه سازی جامعه شده اند، آن ها برای دفاع از انقلاب اسلامی از ایثار جان خود دریغ نکرده و امروز برای صیانت از فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی در حال جهاد هستند.

سردار صفوی ادامه داد: شما پاسداران زمانی برای دفاع از اسلام و ایران لباس رزم پوشیدید و امروز هم در جبهه جنگ نرم و جهاد علمی حضور دارید؛ لذا ما به وجود شما افتخار می کنیم که در صراط مستقیم الهی ایستاده اید و از اسلام و ایران و جبهه مقاومت دفاع می کنید.

مشاور فرمانده کل قوا تصریح کرد: پاسداران اهل قلم طی چهل سال گذشته برای دفاع از انقلاب اسلامی از ایثار جان خود دریغ نکردند و هم اکنون هم برای صیانت فرهنگ ملی و آرمان های انقلاب دست به قلم آورده اند و با فتنه گران داخلی و خارجی مقابله می کنند.

وی تاکید کرد: هم اکنون در فضای آلوده شبکه های مجازی صیانت از هویت ملی و دینی ما در گرو قلم فرسایی شماست. صیانت از جغرافیای ذهنی ما در گرو قلم های شما نویسندگان انقلابی است.

سرلشکر صفوی خطاب به پاسداران اهل قلم گفت: گفتمان مقاومت را در مقابل گفتمان تسلیم شدن تبیین کرده و در جهت امیدافزایی و حفظ انسجام بین مردم و مسئولان تلاش کنید. گفتمان مقاومت را هم از دیدگاه فلسفی و هم از دیدگاه علمی و در شئون مختلف تبیین کنید. در کتاب های خود به سرطان نفوذی ها و مفسدان اقتصادی که موجب نارضایتی می شوند بپردازید.

مشاور فرمانده کل قوا با اشاره به مشکلات مردم خوزستان گفت: این حجم از بارندگی در این استان آن هم در یک روز بی سابقه است، اما کسانی که مسئولیت قبول کرده اند باید به مشکلات مردم برسند و اصلاً برای همین مسئول شده اند.

وی با اشاره به عدم تبعیت برخی مسئولان از هدایت های رهبر انقلاب در حوزه اقتصادی خاطر نشان کرد: من به عنوان یک پاسدار قدیمی می گویم آن هایی که حرف رهبری را اطاعت کردند عاقبت به خیر شدند و آن هایی که از حرف ایشان اطاعت نکردند عاقبت به خیر نشدند؛ لذا از شما نویسندگان می خواهم دلسوزانه نقاط قوت و ضعف جامعه را سوژه یابی کرده و تبیین کنید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha