قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۰۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حصول صلح در ۹ پرونده اختلافی بین اهالی دو روستا رازوجرگلان

دادستان عمومی و انقلاب رازوجرگلان از حصول سازش در ۹ فقره پرونده مربوط به تعدادی از اهالی دو روستای کیلوپنجه و کرپشتلی از توابع استان خراسان شمالی خبر داد.

حصول صلح در ۹ پرونده اختلافی بین اهالی دو روستا رازوجرگلان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بجنورد به نقل از روابط عمومی دادگستری خراسان شمالی ذبیح الله بدری از حصول سازش در ۹ فقره پرونده مربوط به تعدادی از اهالی دو روستای کیلوپنجه و کرپشتلی خبر داد و اظهار کرد: مدت ها بود که اختلاف فی مابین برخی اهالی دو روستای کیلوپنجه و کرپشتلی در خصوص سهم الارث موجب طرح پرونده های متعدد شده بود و در ۹ فقره پرونده متشکله جریانی اخیر تعداد ۲۳ نفر با یکدیگر اختلاف داشتند که کم وبیش تنش هایی هم بین آنان، هر از چندی درگیری هایی را رقم می زد.

این مقام قضایی با تشکر از علمای اهل تسنن و ریش سفیدان و معتمدین محلی تصریح کرد: برای رفع اختلاف فی مابین دریکی از مهم ترین جلساتی که در محل نمازخانه حوزه قضایی رازوجرگلان برگزار شد، خوشبختانه با اصلاح ذات البین اختلافات قدیمی بین طرفین به صلح و سازش انجامید.

دادستان عمومی و انقلاب رازوجرگلان افزود: با رفع اختلافات، ۹ فقره پرونده تشکیل شده نیز به اعتبار مصالحه صورت گرفته مختومه شد.

بدری در پایان روحیه صلح و سازش و فرهنگ مصالحه را یکی از شاخص های ممتاز و بارز مردم منطقه رازوجرگلان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: این فرایند به نحو مطلوبی ارتقاء یابد و شاهد کاهش حجم ورودی پرونده های قضایی باشیم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha