قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۹۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بولتون: ترامپ درباره توقف جاه طلبی های اتمی کره شمالی بلوف می زند

مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید با انتقاد شدید از سیاستهای ترامپ درباره کره شمالی تاکید کرد که سیاست کاخ سفید درباره پیونگ یانگ عمیقا شکست خورده است.

بولتون: ترامپ درباره توقف جاه طلبی های اتمی کره شمالی بلوف می زند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «جان بولتون» مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در تندترین انتقاد از سیاستهای دونالد ترامپ از زمانی که از سمتش برکنار شده است به پایگاه خبری آکسیوس گفت، دولت ترامپ در زمینه توقف جاه طلبیهای اتمی کره شمالی بلوف می زند و به زودی صراحتا باید اعتراف کند که این سیاست عمیقا شکست خورده است. 

بولتون که به دلیل اختلافاتش با رئیس جمهور آمریکا درباره مسائل سیاست خارجی از جمله کره شمالی در ماه سپتامبر 2019 از این سمت کنار گذاشته شد در مصاحبه با پایگاه خبری آکسیوس گفت: فکر نمی کنم خیلی واقعی باشد وقتی که دونالد ترامپ و مقامات ارشد کاخ سفید از توقف دستیابی کره شمالی به سلاحهای اتمی حرف می زنند.

وی درباره تهدیدهای اخیر کره شمالی و اولتیماتوم این کشور به آمریکا تا پایان سال جاری برای ارائه یک پیشنهاد جدید برای ادامه مذاکرات خلع سلاح اتمی گفت: اگر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تهدید خود را پیگیری کند کاخ سفید باید کاری انجام دهد که برای دولت غیرمعمول است؛ آنها باید بپذیرند که مسیر اشتباهی را رفته اند.

وی اضافه کردف این ایده که ما در حال وارد کردن فشار حداکثری علیه کره شمالی هستیم متاسفانه درست نیست.

بولتون با اشاره به واکنش ترامپ به پرتاب موشکهای کوتاه برد بالستیک توسط کره شمالی طی ماههای اخیر افزود: وقتی رئیس جمهور می گوید نگران موشکهای کوتاه برد نیست در واقع دارد می گوید که نگران خطرات بالقوه ای که متوجه نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه است، نیست یا اینکه نگران متحانمان کره جنوبی و ژاین نیست.

انتهای پیام/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha