قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۹۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایزدپناه: فدراسیون بسکتبال 100 درصد باید ذوب آهن را بازنده اعلام کند

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: فدراسیون مرجع تصمیم گیری برای برگزاری مسابقات است و چون ذوب آهن در روز مسابقه حاضر نشده، باید بازنده اعلام شود.

ایزدپناه: فدراسیون بسکتبال 100 درصد باید ذوب آهن را بازنده اعلام کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هادی ایزدپناه در گفت وگو با ، در مورد اینکه نتیجه بازی با ذوب آهن چه شد، اظهار داشت: با فدراسیون در ارتباط هستیم و تمام مستنداتی که از ما خواسته بودند از جمله بلیت هواپیما و ساعت ورود به هتل را ارائه دادیم و منتظر تصمیم آنها هستیم.  بلیت هواپیما و هتل که در اختیار ما نیست و می توانند از آنها سوال کنند.

وی در مورد اینکه باشگاه ذوب آهن معتقد بود گرگانی ها ساعت 20:30 به اصفهان رسیده اند، گفت: پرواز ساعت 16:40 دقیقه به سمت اصفهان بود، اما به دلیل نقص فنی که داشت به ما گفتند شاید حتی این پرواز انجام نشود، اما به هرحال منتظر ماندیم تا اینکه حوالی ساعت یک بامداد به اصفهان رسیدیم و تا به هتل برویم و بچه ها غذا بخورند، ساعت 3 شده بود. همه چیز مشخص است و باشگاه ذوب آهن می تواند استعلام بگیرد.

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مورد اینکه شما دنبال چه نتیجه ای از رای فدراسیون هستید، گفت: صد درصد به دنبال باخت فنی ذوب آهن هستیم. مرجع تصمیم گیری فدراسیون بسکتبال است و آنها تعیین می کنند که مسابقه در چه تاریخی برگزار شود. تیمی هم که حاضر به بازی نشد، ذوب آهن است. اتفاقی افتاد که دست ما نبود و فدراسیون با بررسی مستندات رای داد که بازی روز جمعه برگزار شود.

ایزدپناه تاکید کرد: جدا از این مسائل باشگاه ذوب آهن اصلا برخورد خوبی نداشت و در روز جمعه ما را به داخل سالن هم راه ندادند. می گفتند سالن پر است، اما یک تیم نونهالان در حال تمرین بود. ماده 44 آیین نامه مسابقات لیگ برتر می گوید که اگر تیمی دیر برسد، با ارائه مستندات می تواند درخواست تعویق بازی را کند و تصمیم گیرنده فدراسیون است.

وی در مورد اینکه ریچاردز بازیکن انگلیسی این تیم در چه وضعیتی است، گفت: در حال انجام کارهای بازی او هستیم و کارت بازی اش تا فردا و پیش از دیدار با شهرداری بندرعباس صادر خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha