قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۹۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف یک تن و ۴۳۳ کیلوگرم تریاک در ایرانشهر

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۴۳۳ کیلو تریاک در درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

کشف یک تن و ۴۳۳ کیلوگرم تریاک در ایرانشهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: روز گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از جابه جایی محموله بزرگ مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر از حوزه استحفاظی شهرستان خاش به حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر مطلع شدند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، عصر روز گذشته قاچاقچیان را که با ۳ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور «خاش-ایرانشهر» در تردد بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین، با عوامل انتظامی درگیر و پس از رو به رو شدن با آتش پر حجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیده و ضمن رها کردن خودروها به سمت نخلستان های اطراف متواری شدند.

وی گفت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از ۳ خودرو توقیف شده، ضمن کشف یک قبضه سلاح و ۲ دستگاه بی سیم، یک تن و ۴۳۳ کیلو و ۹۸۲ گرم مواد افیونی از نوع تریاک را کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه قاچاق تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha