قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۹۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| باغ موزه دفاع مقدس آبادان بهمن امسال افتتاح می شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: باغ موزه دفاع مقدس بهمن ماه امسال از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.

فارس من| باغ موزه دفاع مقدس آبادان بهمن امسال افتتاح می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه اندازی  شده است و در سریع ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می پردازد.

«بی توجهی به باغ موزه دفاع مقدس آبادان»یکی از عناوینی بود که از طریق مخاطبان در سامانه فارس من به ثبت رسید که موضوع را پیگیری کردیم.

محمد علیپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه فضای اطراف محوطه باغ موزه آبادان متعلق به مجموعه نفت است،اظهار کرد:کل فضایی که اکنون باغ موزه دفاع مقدس آبادان در آن قرار گرفته هم متعلق به مجموعه نفت بود که به مجموعه حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس تحویل داده شد.

باغ موزه آبادان پنجمین مرکز فرهنگی استان

وی با بیان اینکه طبق قانون هر استان فقط می تواند یک مرکز فرهنگی در مرکز استان داشته باشد، اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده و حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  کشور توانستیم مجوز احداث باغ موزه دفاع مقدس و مرکز فرهنگی را دریافت کنیم، لازم به ذکر است باغ موزه دفاع مقدس آبادان پنجمین مرکز فرهنگی استان خوزستان است که تلاش های زیادی برای به ثمر رسیدن این مجموعه صورت گرفت.

حل مشکل در دوم ظرف ۱۰ روز آینده

علیپور با اشاره به مشکلی که در زمینه درِ دوم باغ موزه مطرح شده است، گفت: در اصلی باغ موزه از همه جهات آماده و بدون مشکل است ولی در رابطه با مسائل مربوط به درِ دوم، باید عنوان کنم، با شرکت نفت در حال رایزنی برای حل مسئله هستیم تا به امید خدا بتوانیم در ۱۰ روز آینده به نتیجه برسیم و نتیجه را به مردم اعلام کنیم.

وی با بیان اینکه باغ موزه آبادان در بهمن ماه افتتاح می شود، عنوان کرد: مراسم افتتاح باغ موزه توسط رئیس جمهور به شکل ویدئو کنفرانس صورت می گیرد.

انتهای پیام/ر

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha