قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوجه فرنگی ۴ هزار تومان ارزان شد +نرخ انواع میوه

قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی که تا ۱۵ هزار تومان افزایش یافته بود به ۴ تا ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و گوجه فرنگی انباری به ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۴ هزار تومان کاهش یافت.

گوجه فرنگی ۴ هزار تومان ارزان شد +نرخ انواع میوه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: نرخ انواع میوه و تره بار برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره بار برای فروش به صورت عمده اعلام شد؛ بر این اساس قیمت هر کیلوگرم انار ۵ تا ۹ هزار تومان، انار دماوندی ۷ تا ۱۱ هزار تومان، پرتقال تامسون شمال ۲ تا ۴ هزار و ۷۰۰ تومان، پرتقال جنوب ۴ تا ۶ هزار تومان، خرمالوی شمال ۳ تا ۵ هزار تومان، خیار رسمی ۴ تا ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار گلخانه ای ۳ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان و موز ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.

قیمت هر کیلوگرم کیوی ۴ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۹ هزار تومان، لیمو شیرین ۳ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، نارنگی انشو ۳ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، نارنگی یافا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان و هندوانه نو ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت هر کیلوگرم سیب زمینی هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰، گوجه فرنگی بوته رسی ۴ تا ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و گوجه فرنگی انباری ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۴ هزار تومان، پیاز سفید ۲ تا ۴ هزار و ۳۰۰، پیاز زرد ۲ تا ۳ هزار و ۵۰۰ و پیاز قرمز ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار تومان اعلام شده است.

گوجه فرنگی ۴ هزار تومان ارزان شد +نرخ انواع میوه

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha