قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهلت دریافت رمز پویا تا پایان دی تمدید شد

بانک مرکزی اعلام کرد استفاده از سرویس پیامک برای دریافت رمز دوم پویا از هفته دوم دی آغاز و به تدریج با اتصال بانک ها تا انتهای دی به انجام می رسد و در این فاصله کسانی که رمز دوم پویا را فعال نکرده اند همچنان می توانند از رمز ایستا استفاده کنند.

مهلت دریافت رمز پویا تا پایان دی تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بانک مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد در پی اقدام شبکه بانکی در خصوص فعال سازی رمز دوم پویا در راستای افزایش امنیت در تراکنش های بدون حضور کارت، با تشکر از هموطنان عزیز که اقدام به پویاسازی رمز دوم کارت خود نموده اند، به اطلاع می رساند خرید و پرداخت های اینترنتی در حال حاضر با رمز دوم پویا با استفاده از اپلیکیشن های تولید رمز پویا قابل انجام است.

همچنین رمز دوم ایستا برای هموطنانی که تاکنون رمز دوم پویای خود را فعال نکرده اند قابل استفاده است.

این دسته از مشتریان لازم است طی روزهای آینده نسبت به نصب اپلیکشین و یا تایید شماره همراه خود برای دریافت پیامک رمز دوم از طریق بانک خود اقدام نمایند.

همچنین به آگاهی می رساند در جهت رفاه حال مردم پیرو درخواست های مکرر از بانک ها و موسسات اعتباری و برای بالا بردن ضریب نفوذ طرح در آغاز اجرا، استفاده از «سرویس پیامک» برای دریافت رمز دوم پویا از هفته دوم دی ماه جاری آغاز و به تدریج با اتصال بانک های مختلف تا انتهای دی ماه به انجام می رسد.

در این فاصله کسانی که رمز دوم پویا را فعال نکرده اند همچنان می توانند از رمز دوم ایستا استفاده کنند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha