قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعلام شد

آغاز امتحانات نهایی از ۲ دی ماه/اعلام نتایج ۲هفته پس از آخرین امتخان

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش با بیان اینکه امتحانات نهایی از دوم دی ماه آغاز می شود گفت: امتحانات تا ۲۳ دی ماه ادامه دارد.

آغاز امتحانات نهایی از ۲ دی ماه/اعلام نتایج ۲هفته پس از آخرین امتخان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خسرو ساکی ، با بیان اینکه امتحانات نهایی دانش آموزان سال دوازدهم روزانه، دانش آموزان بزرگسال و داوطلب آزاد پایه سوم متوسطه نظری و فنی و حرفه ای و پیش دانشگاهی شاغل به تحصیل در مدارس داخـل و خــــارج از کشور، از دوم دی ماه آغاز می شود گفت: امتحانات تا ۲۳ دی ماه ادامه دارد.

ساکی افزود: امتحانات نهایی برای ۱۴۶ هزار و ۸۹۶ دانش آموز در ۱۰۳۴ حوزه اجرا و ۱۳۰ حوزه تصحیح و نیز امتحانات نهایی در مدارس خارج از کشور برای ۳۵۰ دانش آموز در ۳۱ حوزه اجرایی و چهار حوزه تصحیح برگزار می شود. امتحانات نهایی دانش آموزان مدارس خارج کشور نیز در بازه زمانی ۲ تا ۲۳ دی و در ۲ افق زمانی برگزار می شود.

 رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که زمان اعلام نتایج امتحانات، حداکثر دو هفته پس از برگزاری آخرین امتحان خواهد بود.  

وی همچنین اضافه کرد که فارغ التحصیلان دوره متوسطه که متقاضی ترمیم و ارتقای نمرات درس یا دروس نهایی پایه سوم متوسطه خود هستند نیز می توانند با شرکت در امتحانات نهایی دی ماه نمره خود را ارتقاء داده و ترمیم کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha