قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بکارگیری پیمانکاران بومی در پروژه های گازرسانی کردستان

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: اغلب پیمانکاران بکارگیری شده در بخش پروژه های اجرایی و خدماتی بومی بوده و این امر جای خرسندی دارد که پیمانکاران بومی و محلی و آشنا با جفرافیای استان و آگاه به مسائل فرهنگی و اجتماعی منطقه اشتغال دارند و قادرند تمامی پروژه های گازرسانی این استان را به انجام برسانند.

بکارگیری پیمانکاران بومی در پروژه های گازرسانی کردستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سنندج، احمد فعله گری شامگاه شنبه در جلسه دیدار با پیمانکاران بخش خدمات جنبی پشتیبانی شرکت گاز استان کردستان، اظهار داشت: پیمانکاران در بخش اجرای پروژه های گازرسانی و خدمات پشتیبانی بازوان اجرایی شرکت های گاز استانی بوده که در زمینه ارائه خدمات سریع تر و مطلوب تر بدست مشترکین گاز طبیعی گام برمی دارند.

وی با بیان اینکه تمامی پیمانکاران، ذینفعان ما محسوب می شوند، اظهار داشت: برای برقراری ارتباط موثر و شفاف بین پیمانکاران و شرکت گاز استان کردستان این جلسه تشکیل شده تا مسائل و مشکلات بصورت حضوری مطرح و راهکارهای عملی برای حل مسائل شناسایی شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان در مورد رضایت پیمانکاران اظهار داشت: در راستای سیستم تعالی سازمانی برای سنجش میزان رضایت پیمانکاران از شرکت گاز استان کردستان نظرسنجی صورت گرفته و در این نظرسنجی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود شناسایی و سعی می گردد در جهت ارتقاء نقاط قوت و قابل بهبود اقدامات عملی صورت گرفته و در دوره بعدی قابل لمس باشد.

فعله گری ادامه داد: اغلب پیمانکاران بکارگیری شده در بخش پروژه های اجرایی و خدماتی بومی بوده و این امر جای خرسندی دارد که پیمانکاران بومی و محلی و آشنا با جفرافیای استان و آگاه به مسائل فرهنگی و اجتماعی منطقه اشتغال دارند و قادرند تمامی پروژه های گازرسانی این استان را که در مقایسه با سایر استان های دیگر از صعب العبور بودن و سختی خاصی برخوردار است به انجام برسانند.

فعله گری گفت: شرکت گاز استان کردستان بدنبال کسب اعتبار و اعتماد در بین مردم است و رسیدن به این هدف جزء به کمک پیمانکاران و عوامل اجرایی مسیر نخواهد شد، پس بایستی کیفیت خدمات به مردم ارتقاء یافته تا میزان رضایت مندی نیز افزایش یابد.

وی یادآور شد: برای افزایش رضایت مندی در بخش کارکنان پیمانکاری بایستی ساز و کار مدون و منضبطی تدوین شده تا بتواند در پایان هر ماه حقوق و دستمزد خود را دریافت نمایند و تحقق این هدف جزء با همکاری مدیران شرکت های پیمانکاری میسر نخواهد گردید.

در ادامه این دیدار، پیمانکاران بخش خدمات جنبی پشتیبانی به بیان دیدگاه ها و انتظارات خود پرداخته و پس از ابراز موارد توسط حاضرین در جلسه، مدیر عامل و هیئت رئیسه پاسخ های لازم را ارائه دادند.

انتهای پیام/2330/83

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha