قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعزام حدود 9700 دانش آموز کردستانی به مناطق عملیاتی غرب کشور

معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان کردستان از اعزام 9 هزار و 695 دانش آموز کردستانی در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.

اعزام حدود 9700 دانش آموز کردستانی به مناطق عملیاتی غرب کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ جمشید آزادی پور در سنندج اظهار کرد: سهمیه اعزام راهیان نور دانش آموزی استان کردستان به مناطق غرب کشور در سال جاری 12 هزار نفر است که تاکنون 9 هزار و 695 دانش آموز کردستانی به این مناطق اعزام شده اند که 6 هزار و 170 نفر از این آمار را برادران و 3 هزار و 525 نفر خواهر بوده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: این دانش آموزان طی سه مرحله امسال به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شده و از یادمان های استان بازدید کرده اند.

آزادی پور اذعان داشت: ترویج روحیه ایثار و شهادت طلبی در بین نسل جوان و ایجاد ارتباط معنوی بین نسل های جوان دوران هشت سال دفاع مقدس و نسل جوان امروز از مهم ترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است.

وی تصریح کرد: زیرساخت های خوبی در مناطق عملیاتی غرب کشور در استان کردستان به ویژه در سال های اخیر ایجاد شده است.

به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان: سپاه در یادمان های دفاع مقدس کردستان فضاسازی فرهنگی مناسبی دارد هر چند نیاز است همه دستگاه های فرهنگی بر اساس ظرفیتی که دارند نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی در این نقاط اقدام کنند.

آزادی پور اذعان داشت: ظرفیت برای کار بیشتر در حوزه اعزام دانش آموزان و سایر اقشار به مناطق عملیاتی وجود دارد لذا انتظار داریم دستگاه های دیگر هم بیشتر پای کار بیایند تا زمینه بهتری برای اسکان راهیان نور ایجاد شود.

وی در پایان گفت: 3 هزار و 672 نفرروز برنامه فصل رویش نیز در طول سال جاری در استان اجرا شده است.

انتهای پیام/70/2330

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha