قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از مطالبات مربیان و بازیکنانش را می پردازد

با وجود مشکلات مالی، مسئولان باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از قرارداد مربیان و بازیکنانشان را پرداخت خواهند کرد.

باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از مطالبات مربیان و بازیکنانش را می پردازد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   با فرا رسیدن  نیم فصل لیگ برتر مسئولان باشگاه پرسپولیس باید حدود 50 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنانش را به آنها پرداخت کرده باشد، اما این رقم فعلا در حدود 30 درصد است. این موضوع باعث شده تا مسئولان پرسپولیس به تکاپو افتاده و به دنبال تامین منابع مالی باشند تا بتوانند دریافتی بازیکنانشان را به حدود 50 درصد نزدیک کنند. 

با این همه بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس وضعیت متفاوتی دارد؛ چراکه او تا پایان آذرماه مبلغی در حدود 330 هزار دلار از پرسپولیس طلبکار است. بشار در دیداری که با مدیرعامل پرسپولیس داشت از او خواسته بود که مطالباتش پرداخت شود و این مسئله یکی دیگر از مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس است. 

از طرف دیگر گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس فعلا مبلغی حدود 110 هزار دلار از این باشگاه طلب دارد و این در حالی است که مسئولان پرسپولیس باید برای قسط دوم رقمی در حدود 100 هزار دلار دیگر به کالدرون بپردازند.

این مشکلات مالی و کمبود منابع باعث شده تا مدیران پرسپولیس در تلاش برای تهیه پول باشند و به نظر می رسد تا قبل از تعطیلات زمستانی بخشی از قرارداد بازیکنان به حساب آنها واریز شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha