قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۸۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون سیاسی به همراه معاون عمرانی استاندار ایلام و جمعی از مدیران، خیرین، اعضای شورای شهر ایلام، اصحاب رسانه در شب یلدا از شیرخوارگاه شهر ایلام بازدید کردند.

دکتر محمد نوذری در حاشیه این مراسم که با حضور احمد کرمی معاون امور عمرانی استاندار، مدیران کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، مدیر کل امور اجتماعی استانداری، مدیرکل ارشاد اسلامی استان، مدیرکل استاندارد استان، تعدادی از اعضای شورای شهر ایلام و جمعی از خیرین و فعالین اجتماعی و رسانه ای استان برگزار شد، گفت: شب یلدا از بهترین رسوم مردم ایران است که در این فرصت مغتنم مردم به صله رحم می پردازند.

وی تأکید کرد: رسوم ما ایرانیها در شب یلدا از اندیشه کهن و پر مایه ایرانی نشأت گرفته است و کمک به هم نوع در این رسم نیکو بسیار برجسته است. 

در این مراسم ضمن بررسی مسائل و مشکلات بسته های لوازم التحریر و لباس برای هر یک از افرادی که در این شیرخوارگاه حضور داشتند، تهیه یک دستگاه تلویزیون برای این مجموعه، ایجاد ست ورزشی و بازی کودکان در حیاط این شیرخوارگاه، تعمیر آسانسور ، تهیه یک دستگاه کامپیوتر برای این مجموعه و تهیه وسایل ورزشی و لباس ورزشی برای کودکان از جمله کمک های مدیران و خیرین به این مجموعه بود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha