قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بارسلونا دروازه آلاوز را گلباران کرد

ورزش فوتبالتهران بازیکنان تیم بارسلونا در ادامه رقابت های هفته هجدهم لالیگای اسپانیا دروازه آلاوز را گلباران و این تیم را با نتیجه چهار بر یک شکست دادند و دوازدهمین پیروزی…

بارسلونا دروازه آلاوز را گلباران کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شاگردان «ارنستو والورده» در این دیدار که امشب در ورزشگاه «نیوکمپ» برگزار شد درحالی تیم آلاوز را با نتیجه درخشان چهار بر یک شکست دادند که ۲ گل آنان نیز مردود اعلام شد.

«آنتوان گریژمان» در دقیقه ۱۴، «آرتورو ویدال» در دقیقه ۴۵، «لیونل مسی» در دقیقه ۶۹ تمامی در جریان بازی و «لوئیس سوارز» در دقیقه ۷۵ از روی نقطه پنالتی برای آبی اناری ها در این دیدار گلزنی و این  پیروزی را برای تیم شان به ارمغان آوردند.

تنها گل تیم آلاوز در این دیدار را «لوکاس پرز» با ضربه سر دیدنی به ثمر رساند و دروازه «ترشتگن» سنگربان بارسایی ها را گشود.

پرز پس از به ثمر رساندن گل زیبا به بارسلونا

در دقیقه ۱۰ «لیونل مسی» به دنبال چند موقعیتی که برای سایر بازیکنان این تیم فراهم ساخت این بار خود در موقعیت گلزنی قرار گرفت و گلزنی کرد اما این گل را داور به دلیل آفساید نپذیرفت.

در دقیقه ۱۴ تلاش آبی اناری های سرانجام نتیجه داد و آنان به گل رسیدند. در این دقیقه «لوئیس سوارز» درعمق حرکت کرد و از سمت راست و با پاسی عرضی «آنتوان گریژمان» را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با شوت بغل پای زیبا دروازه حریف را گشود.

در دقیقه ۳۸ مسی در همکاری با گریژمان که دریک ضد حمله سریع از زمین خودی آغاز شد با دروازه بان حریف تک به تک شد اما ضربه این بازیکن با طی کردن عرض دروازه به خارج از زمین رفت و با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۴۵ بدنبال همکاری مسی با سوارز و «آرتورو ویدال» بارسلونا به گل دوم رسید این گل را ویدال با شوتی زیبا از درون محوطه جریمه به ثمررساند و اختلاف تیمش با حریف را به ۲ گل افزایش داد.

پس از این گل داور سوت پایان نیمه نخست را به صدا درآورد و بازیکنان به رختکن رفتند تا خود را برای شروع رقابت در نیمه دوم آماده کنند.

چهار گلزن بارسلونا به آلاوز در یک قاب دیدنی

براساس آمار، آبی اناری ها در ۷۴ درصد از زمان بازی مالکیت توپ و میدان را در اختیار خود داشتند. بازی اقتصادی آنان در نیمه نخست آمار جالبی نیز داشت و آنان تنها یک بار کرنر زدند.

همچنین از چهار شوت آنان ۲ شوت درچارچوب بود و به تبدیل به گل شد و همانطور که پیش بینی می شد آنان درحرکت دادن توپ برروی زمین و رد و بدل کردن توپ بین بازیکنان خودی عملکرد خوبی داشتند و ۴۴۲ پاس به یکدیگر دادند.

نکته قابل توجه دیگر این دیدار دادن ۲ پاس گل از سوی سوارز به مهاجمان تیمش بود.

در دقیقه ۵۶ آلاوز یکی از گل های حریف قدرتمند خود را پاسخ داد. در این دقیقه ارسال از سمت چپ به روی دروازه بارسلونا به و پرز رسید و او با ضربه سر سنگین خود دروازه «ترشتگن» سنگربان آبی اناری ها را باز کرد.

بازیکنان بارسلونا که از این گل بشدت ناراحت شدند یک بار دیگر حملات خود برروی دروازه حریف را از سر گرفتند.

در دقیقه ۶۹ مسی با گلزنی اختلاف را باز هم به ۲ گل افزایش داد. مسی با این گل رکورد به ۵۰ گل در سال ۲۰۱۹ رسید و این رکورد را برای نهمین سال متوالی تکرار کرد.

اما این گل اشتهای آبی اناری ها را کم نکرد و آنان یک بار دیگر موفق به گلزنی شدند این بار سوارز موفق به گلزنی شد و عملکرد خوب خود را با گلزنی تکمیل کرد.

در دقیقه ۷۵ و پس ازاعلام خطا بر روی سوارز داور به سود بارسایی ها پنالتی اعلام کرد و سوارز آن را به خوبی درون دروازه حریف جای داد وفاصله را ۴ برابر کرد.

بارسلونا با این پیروزی ۳۹ امتیازی شد و همچنان به صدر نشینی خود ادامه داد و آلاوز نیز با قبول این شکست سنگین با ۱۹ امتیازکسب کرده از هفده دیدار گذشته دررده پانزدهم جدول این رقابت ها باقی ماند.

براساس آمار نیمه دوم نیز بازیکنان بارسلونا باز هم تیم برتر میدان بوده و تمامی شاخص های مهم این دیدار را از آن خود نگاه داشتند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha