قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 برد پیت با فرزندخوانده های خود قطع رابطه می کند؟ / مراسم تولد بازیگر «روزی روزگاری در هالیوود» با حضور فرزندان واقعی!

یکی از مواردی که پس از جدایی برد پیت و همسرش مورد توجه قرار گرفت وضعیت فرزندان این دو نفر است. درواقع این زوج افزون بر سه فرزند خود سه فرزند ناتنی نیز دارند. اکنون به نظر می رسد فرزندان ناتنی برد پیت و آنجلینا جولی مورد غضب پدرشان قرار دارند.

 برد پیت با فرزندخوانده های خود قطع رابطه می کند؟ / مراسم تولد بازیگر «روزی روزگاری در هالیوود» با حضور فرزندان واقعی!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یکی از مواردی که پس از جدایی برد پیت و همسرش مورد توجه قرار گرفت وضعیت فرزندان این دو نفر است. درواقع این زوج افزون بر سه فرزند خود سه فرزند ناتنی نیز دارند. اکنون به نظر می رسد فرزندان ناتنی برد پیت و آنجلینا جولی مورد غضب پدرشان قرار دارند.

برد پیت قصد دارد از این پس وقت خود را با فرزندان تنی خود بگذراند و روابط خود را با فرزندان ناتنی خود به حداقل برساند. این موضوعی است که می تواند بین برد پیت و آنجلینا جولی فاصله ای عمیق تر ایجاد کند.

بر اساس جدیدترین خبرها برد پیت در شرایطی 56 ساله شد که همراه با دوقلوهای 11 ساله خود ناکس و ویوین جولی-پیت و فرزند 13 ساله خود شیلو جولی-پیت  وقت می گذراند. این در حالی است که آنجلینا جولی برای همه فرزندان خود خواه فرزخوانده و خواه فرزند تنی به یک اندازه وقت می گذارد و این موضوع باعث تعجب بسیاری شده است که چرا برد پیت اینگونه نیست.  

فرزندان بزرگتر این زوج سابق  که درواقع فرزندخوانده های آنان محسوب می شوند، زهارا ، 14 ساله ، پاکس ، 16 ساله و مادوکس 18 ساله هستند. که ظاهراً این افراد بخشی از برنامه های تولد یا شب کریسمس برد پیت نبودند. به نظر می رسد از زمان جدا شدن برد و آنجلینا در سال 2016 ، برد و مادوکس که هم اکنون در کالجی در کره جنوبی درس می خواند، نیز روابط چندانی با یکدیگر ندارند.

با همه اینها باید دید در بلند مدت نیز چنین شرایطی ادامه خواهد داشت یا خیر. به هر حال اگر قرار باشد این روابط ادامه پیدا نکند برد پیت رسما از عنوان پدرخواندگی فرزندهای خود فاصله می گیرد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha