قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد:

پیگیری مسائل معادن در چارچوب مقررات در حال انجام است

یزد ـ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفتک پیگیری مسائل معادن در چارچوب مقررات و طبق ضوابط موجود در حال انجام است.

پیگیری مسائل معادن در چارچوب مقررات در حال انجام است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید مجتبی حسینی پور، بعدازظهر امروز در جلسه شورای معادن استان یزد با اشاره به نقش مهم معادن در اقتصاد کشور اظهار داشت: معادن هم در تولید و هم در اشتغال نقش مهمی ایفا می کنند و به واسطه همین نقش مهم، دولت نیز توجه ویژه ای به این بخش دارد.

وی عنوان کرد: فعالان معادن همواره به مسئولیت های اجتماعی خود توجه دارند و به طور قطع تداوم رعایت مقررات با تعامل و همکاری موجب تحقق اهداف نظام در این بخش مهم است.

حسینی پور با اشاره به اینکه معادن در استان یزد با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند، بیان کرد: پیگیری مسائل و مشکلات معادن و حل نیازها جزو امور مهمی است که همواره در چارچوب مقررات انجام گرفته و امیدواریم همه به نقش و رسالت خود در استان عمل کنند.

ضرورت حمایت از معادن به میزان نقش آفرینی آنها در اقتصاد کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد نیز در این جلسه اظهار داشت: یزد در زمینه معادن در کشور از جایگاه مهمی به دلیل بهره مندی از ظرفیت و ذخایر غنی و متنوع برخوردار است و رسیدگی به مسائل آنها همواره پیگیری و اقدام می شود.

محمدرضا علمدار یزدی افزود: در توسعه استان و رونق تولید و ایجاد اشتغال، معادن نقش آفرین هستند و در این زمینه مهم تاکنون اقدام های مناسبی انجام گرفته است.

وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری مسئولان و حمایت آنها بتوانیم معادن را آنگونه که در رونق اقتصاد کشور و استان نقش ایفا کرده اند، همراهی کنیم و در این بین به طور قطع ملاحظات زیست محیطی نیز رعایت خواهد شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha