قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:

بازار یلدا را تحت کنترل داریم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بازار یلدا و فعالیت های اصناف مختلف را در این ایام تحت کنترل داریم.

بازار یلدا را تحت کنترل داریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،
رامین صادقی ، اظهار کرد: جو روانی موجود در جامعه مبنی بر گرانی کالاهای اساسی و اقلام مصرفی مردم سبب نخواهد شد تا شاهد گرانی در بازار باشیم و ما در ایام منتهی به شب یلدا بازار را  کنترل می کنیم.
وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین در ماه اخیر هیچ اثری بر گرانی کالاهای اساسی مردم نداشت، خاطرنشان کرد: ما افزایش قیمت را در هیچ یک از کالاها متصور نبودیم و با همکاری شورای اصناف استان اردبیل قیمت ها در بازار با شرایط مناسب کنترل می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: البته در کنار اهتمام به عدم افزایش قیمت کالا و خدمات در اردبیل صنوف مختلف و فروشندگان نیز در کنار ما بودند و ما با کمترین میزان افزایش قیمت در بازار روبرو نبودیم.
صادقی با اشاره به اینکه به اندازه کافی میوه و کالاهای اساسی از جمله گوشت و مرغ ذخیره داریم، بیان کرد: با تقویت نظارت ها و پایش بازار سعی داریم تا از افزایش بی رویه قیمت ها در حوزه کالا و خدمات جلوگیری کنیم که در ماه گذشته شکایات کتبی تا 61 درصد و از طریق سامانه 124 بیش از 200 درصد افزایش یافته است.
وی افزود: جلسات متعددی را با مسئولان اصناف و بازاریان استان اردبیل برگزار کردیم تا نسبت به کنترل بازار و عدم افزایش قیمت ها اقدام کنند که این جلسات مثمرثمر بوده و همکاری گسترده ای را در بازار شاهدیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: ما غیر از ایام یلدا و روزهای منتهی به این روز که تراکم خرید مردم بالاست، در سایر ایام نیز با پایش های متعدد قیمت ها را در بازار زیر نظر داریم و مردم می توانند شکایات خود را به طور شبانه روزی به اطلاع ما برسانند.
انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha