قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف بیش از ۲ تن موادمخدر در ایرانشهر

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر از کشف ۲ تن و ۲۶ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک به همراه یک قبضه اسلحه دراگانوف (قناسه)، یک تیغه خشاب، یک عدد سینه خشاب مربوطه و ۱۱۹ عدد فشنگی جنگی آن، دودستگاه بیسیم در این شهرستان خبر داد.

کشف بیش از ۲ تن موادمخدر در ایرانشهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن گل محمدی امروز در زاهدان اظهار کرد: در پی کسب گزارشی مبنی بر اینکه اعضای یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر قصد جابجایی یک محموله سنگین موادمخدر از ایرانشهر به بخش های مرکزی کشور را دارند، موضوع پس از هماهنگی قضایی در دستور کار تیم عملیات ویژه ی پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ایرانشهر قرارگرفت.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر افزود: سرانجام بامداد امروز قاچاقچیان را هنگام انتقال محموله موادمخدر با دو دستگاه خودرو در حوالی یکی از روستاهای منطقه با رصدهای اطلاعاتی از پیش انجام گرفته شناسایی کردند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان با قرارگرفتن در منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند که در این عملیات ضمن به هلاکت رسیدن یکی از سوداگران مرگ در محل درگیری طی بازرسی از خودروهای مذکور ۲ تن و ۲۶ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک بهمراه یک قبضه اسلحه دراگانوف (قناسه) ، یک تیغه خشاب ، یکعدد سینه خشاب مربوطه و ۱۱۹ عدد فشنگی جنگی آن، دودستگاه بیسیم کشف و ضبط شد.
 

انتهای پیام/3139

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha