قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرداخت ماهانه ۶۵۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بنیاد علوی در مناطق محروم چالدران

بنیاد علوی رفع محرومیت و توانمندسازی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، درون زایی اقتصاد، افزایش بازدهی تولید و توسعه صادرات اهالی چالدران را در دستور کار قرار داد.

پرداخت ماهانه  ۶۵۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بنیاد علوی در مناطق محروم چالدران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی، پیاده سازی الگوی آبادانی و پیشرفت مناطق محروم در چالدران از سال ۹۶ با مشاوره مطالعاتی دانشگاه تهران آغاز شد و مناطق محروم در این شهرستان اولویت بندی شدند.

بنیاد علوی در این طرح، رفع محرومیت و توانمندسازی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، درون زایی اقتصاد شهرستان، افزایش بازدهی تولید و توسعه صادرات اهالی چالدران را در دستور کار قرار داد.

در همین راستا، در کنار اقدامات آموزشی، بنیاد علوی در طول ۲ سال بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی (میانگین ماهانه ۶۵۰ میلیون تومان) در چالدران پرداخت کرده است.

محسن منصوری مدیر عامل بنیاد علوی در جریان بازدید از طرح های اشتغال زایی در چالدران گفت: این بنیاد با هدف توانمند سازی و ایجاد اشتغال، از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۲۷۰ طرح اشتغال زایی را در مناطق شهری و روستایی چالدران با پرداخت تسهیلات کم بهره اجرا کرده است.

مدیر عامل بنیاد علوی کشور با بیان اینکه طرح های اجرا شده در زمینه هایی مانند کشاورزی، صنعت و دامداری هستند بیان کرد: تاکنون با اجرای این طرح ها زمینه اشتغال ۳۳۶ نفر به صورت مستقیم در چالدران فراهم شده است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha