قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روزنامه گردی در «انتخاب»؛

حادثه در ساختمان پلاسکو؛ ۴۴ سال پیش؛ زنی جوان از طبقه پانزده خود را به پایین پرت کرد

عده ای از کسبه محل گفتند این زن را دیده اند که به یکی از مغازه های طبقه دوم مراجعه کرده و گفته می خواهد شهر تهران را از فراز ساختمان پلاسکو تماشا کند و پرسیده: «آیا این ساختمان تراس هم دارد؟» یکی از مغازه داران طبقه دوم در مقابل سوال زن او را به رستوران ساختمان که در طبقه آخر قرار داشت، راهنمایی کرده بود. گفته می شد این زن بعد از صرف غذا در رستوران کیف خود را روی میز گذاشته و از پنجره رستوران خود را به پایین پرت کرده بود.

حادثه در ساختمان پلاسکو؛ ۴۴ سال پیش؛ زنی جوان از طبقه پانزده خود را به پایین پرت کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرویس تاریخ ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه روز پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۵۴ یک زن جوان خود را از طبقه پانزدهم ساختمان پلاسکو به پایین انداخت و کشت. روزنامه اطلاعات دو روز بعد، شنبه ۲۹ آذر، این خبر را در صفحه نخست خود اعلام کرد و درباره جزئیات بیش تر آن چنین نوشت:

در کیفی که این زن با خود داشت یک قطعه عکس دونفره پیدا شد که پشت آن نوشته شده بود: «من عشقم [عاشقم]من خودم خودکوشی [خودکشی]کردم.» این زن که روی بام اتاقک یک پارکینگ سقوط کرده بود استخوان های بدنش خرد شد و صورتش قابل تشخیص نبود. او شلوار جین آبی و پالتوی مشکی به تن داشت و بیست تا بیست و پنج ساله به نظر می رسید.

عده ای از کسبه محل به خبرنگار اطلاعات گفتند این زن را دیده اند که به یکی از مغازه های طبقه دوم مراجعه کرده و گفته می خواهد شهر تهران را از فراز ساختمان پلاسکو تماشا کند و پرسیده: «آیا این ساختمان تراس هم دارد؟» یکی از مغازه داران طبقه دوم در مقابل سوال زن او را به رستوران ساختمان که در طبقه آخر قرار داشت، راهنمایی کرده بود. گفته می شد این زن بعد از صرف غذا در رستوران کیف خود را روی میز گذاشته و از پنجره رستوران خود را به پایین پرت کرده بود.

متصدی پارکینگ پشت ساختمان که زن روی بام پارکینگ او افتاده بود با مشاهده صحنه سقوط ماموران کلانتری ۹ را در جریان قرار می دهد. ماموران کلانتری بی درنگ به محل حادثه می رسند و جنازه را تحویل پزشکی قانونی می دهند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha