قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عزم دستگاه قضایی کرمانشاه بر حمایت از تولید/ تقویت اشتغال زمینه ای برای کاهش بروز جرم است

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: ایجاد هر شغل از وقوع یک جرم و آسیب اجتماعی جلوگیری می کند.

عزم دستگاه قضایی کرمانشاه بر حمایت از تولید/ تقویت اشتغال زمینه ای برای کاهش بروز جرم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمانشاه، پرویز توسلی زاده پیش از ظهر امروز در نشستی که با حضور جمعی از مسؤولان، تولیدکنندگان و صنعتگران در سالن آمفی تئاتر خانه صنعت و معدن برگزار شد، اظهار داشت: رونق تولید  نخستین و مهم ترین اولویت کاری بنده خواهد بود.

وی افزود: با پیروی از فرامین رهبر انقلاب اگر بتوانیم تولید داخلی را رونق ببخشیم مشکل بیکاری و تورم حل خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه، تقویت اشتغال را زمینه ای برای کاهش بروز جرم دانست و تصریح کرد: رئیس قوه قضاییه بر حل مشکلات صنعتگران تاکید دارد و بنده معتقدم بحث کسب و کار بسیار مهم است ،چرا که ایجاد هر شغل از وقوع یک جرم و آسیب اجتماعی جلوگیری می کند.

ویبا بیان اینکه در دنیای امروز اقتصاد حرف اول را می زند، افزود: ما دست صنعتگران را می بوسم  و هر کاری از دستمان بر بیاید برای آن را انجام می دهیم و در مورد بخش تولید حساسیم.

توسلی زاده آمار پایین شاغلین در حوزه صنعت استان را نگران کننده دانست و با اشاره به الزامات کارهای تولیدی و فرآیند های مختلف آن، عنوان کرد: اگر هر بخشی از فرآیند تولید ناقص باشد تولید کننده نمی توانند کارش را ادامه دهد.

وی ایجاد امنیت و رفع مشکلات قضایی را بر عهده دادگستری دانست و تاکید کرد: تا ذهن آرام نباشد کاری انجام نمی شود و موفقیتی حاصل نخواهد شد.

توسلی زاده قرار گرفتن خود در جایگاه ریاست کل دادگستری استان را یک فرصت مناسب برای کار کردن و خدمت به مردم توسط خویش دانست و بیان کرد: می خواهم با تمام توان به استان خدمت کنم و طوری کار کنم که همه به من دسترسی داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری جلسات ماهیانه با خانه صنعت و معدن، از همه تولید کنندگان خواست مشکلاتشان را به وی منتقل کنند و قول داد تا جایی که بتواند آن ها را حل کند و اگر حل نشد، کارهایشان را آسان کند.

وی در پایان از وجود یک سامانه تلفنی برای دسترسی راحت مردم به وی و اطلاع یافتن از مشکلاتشان سخن گفت.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha