قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عملیات فریب "آقا محسن"؛ از ٩۴ تا ٩٨

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی روز گذشته برجام را محصول "یک اندیشه و تفکر غلط در اداره کشور" عنوان کرد که از سال ٩۴ یعنی سال امضای برجام تاکنون مواضعی متناقض با این اظهارات اتخاذ کرده بود.

عملیات فریب "آقا محسن"؛ از ٩۴ تا ٩٨

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی روز گذشته برجام را محصول "یک اندیشه و تفکر غلط در اداره کشور" عنوان کرد که از سال ٩۴ یعنی سال امضای برجام تاکنون مواضعی متناقض با این اظهارات اتخاذ کرده بود.

محسن رضايي روز ٢٨آذر٩٨ در موضعی در خصوص برجام گفت: برجام محصول یک اندیشه وتفکر غلط در اداره کشور است.

این در حالی است که او  ۲۴ تیر ۹۵ یک روز بعد از امضای برجام گفته بود: حقيقتا ظريف مجاهدت بزرگي كرده و به فرجام رساندن این مذاکرات دربرابر٦قدرت دنيا ساده نبود.

 او مهر٩٤ هم بااشاره به ابعاد ثمرات اقتصادی و سیاسی برجام هم تصریح کرده بود: درزمینه سیاسی توانستیم پروژه منزوی سازی ایران را بشکنیم و در بعد اقتصادی وضعیت ایران از دوران تحریم بهتر میشود.

رضایی آذر٩٥ در نامه ای به رهبري،با استقبال از دستاوردهای ایران درپرونده هسته ای نوشته بود: امروز فرزندان و سربازان رهبری،از جمله ظریف درحال پیشروی درسنگرهای دشمن هستند

او در دی٩٤ هم گفته بود: ترس آمریکاييها از اجرایی شدن برجام کاملاً مشهود بود چراکه فشار عربستان، رژیم صهیونیستی و تندروهای آمریکا،بزرگ ترین موانع اجرای برجام به شمار می آمد.

به گفته او، امروز که برجام، اجرایی شده قاطبه ملت ایران یک صدا فریاد برمی آورند که: زنده باد جمهوری اسلامی.

رضایی در آن مقطع تصریح کرده بود: هر نوع برداشت جناحی وشخصی از اجرایی شدن برجام،نوعی ناشکریست.باید ازهمه دست اندرکاران و نقش آفرینان این موقعیت سپاسگزاری کنیم.

اردیبهشت ۹۵:ما مخالف برجامی که رهبري مشروط پذیرفتند نیستیم،از این تصمیم هم حمایت می کنیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha