قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دانشگاه امیرکبیر برای رسیدن به دانشگاه های نسل سوم ۳ برنامه اصلی دارد

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه برای حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم، شاخص افزایش قراردادهای صنعتی، توسعه نوآوری و مهارت افزایی را جز برنامه های اصلی خود قرار داده است.

دانشگاه امیرکبیر برای رسیدن به دانشگاه های نسل سوم ۳ برنامه اصلی دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جلسه بازدید رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از برج فناوری این دانشگاه گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر قدیمی ترین دانشگاه صنعتی کشور بشمار می رود و اکنون دارای بیش از ۱۴ هزار دانشجو است.

وی افزود: درحال حاضر ۵۰ درصد دانشجویان این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: این دانشگاه دارای ۵۳۴ عضو هیات علمی است که طی چند سال اخیر ۱۲۰ عضو هیات علمی جدید در این دانشگاه جذب شده است.

معتمدی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سال ۸۶ دارای برنامه راهبردی بوده است، افزود: براساس برنامه راهبردی باید این دانشگاه در سال ۱۴۰۴ جز ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گیرد.

وی ادامه داد: تبدیل دانشگاه به دانشگاه های نسل سوم نیز از دیگر اهداف برنامه راهبردی این دانشگاه است که برای دستیابی به این اهداف سه شاخص افزایش قراردادهای صنعتی، توسعه نوآوری و مهارت افزایی مورد توجه است.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در این راستا تاکنون ۵ مرکز نوآوری در دانشکده های این دانشگاه راه اندازی شده است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha