قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترامپ لایحه بودجه دفاعی آمریکا را امضا کرد /«نیروی فضایی» تأسیس می شود

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا لایحه بودجه دفاعی ۷۳۸ میلیارد دلاری این کشور را امضا کرد.

ترامپ لایحه بودجه دفاعی آمریکا را امضا کرد /«نیروی فضایی» تأسیس می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا لایحه بودجه دفاعی ۷۳۸ میلیارد دلاری این کشور را امضا کرد.

به گزارش بامداد شنبه تارنمای هیل، ترامپ این لایحه را که «قانون ملی اختیارات دفاعی» نام دارد در مراسمی در «پایگاه اندروز» و پیش از آغاز تعطیلاتش امضا کرد.
این لایحه پس از چند ماه مذاکره میان دموکرات ها و جمهوریخواهان در هر دو مجلس نمایندگان و سنا تصویب شد و به امضای ترامپ رسید.
طبق قانون ملی اختیارات دفاعی، ششمین شاخه ارتش آمریکا با عنوان «نیروی فضایی» تأسیس می شود که یکی از اهداف ایجاد آن حفاظت از دارایی های آمریکا در فضا در مقابل تهدیدهای روسیه و چین است.
دموکرات ها موافقت خود با تأسیس این نیروی فضایی را به تصویب مرخصی ۱۲ هفته ای زایمان برای کارمندان فدرال مشروط کرده بودند که جمهوریخواهان با آن موافقت کردند. این مرخصی با حقوق خواهد بود.
ممنوعیت انتقال زندانیان جدید به زندان گوانتانامو در کوبا، ممنوعیت فروش برخی انواع مهمات به عربستان و الزام رییس جمهوری به کسب مجوز از کنگره پیش از حمله احتمالی به ایران از جمله دیگر خواسته های دموکرات ها بود که با گنجاندن آنها در لایحه بودجه دفاعی موافقت نشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha