قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قالیشویی طلبه های اهوازی در حوزه علمیه/ جهاد روحانیت به وقت بحران +عکس

لباس روحانیت را با لباس خدمت به مردم عوض کردند و با توجه به اینکه شهر همچنان از وضعیت فاضلاب به خود می پیچید و تخلیه پساب وارد شده به منازل  تکمیل نشده است با احساس تکلیفی جوانمردانه به میدان آمدند.

قالیشویی طلبه های اهوازی در حوزه علمیه/ جهاد روحانیت به وقت بحران +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اهواز، روحانیت یا به اصطلاح عوامانه، آخوندها، همیشه معرض اتهام کسانی هستند که میخواهند وجهه این قشر را در چشم مردم چیزی بر خلاف واقعیت نشان دهند و کم کاری خود را پشت اتهاماتی که میزنند پنهان کنند.

اما طلبه های اهوازی در بحران اخیر که به دلیل بارندگی ۷۰ میلی متری و به تبع آن بالازدگی فاضلاب و ورود پساب به خانه ها رخ داد لباس روحانیت را با لباس خدمت به مردم عوض کردند و با توجه به اینکه شهر همچنان از وضعیت فاضلاب به خود می پیچید و تخلیه پساب وارد شده به منازل  تکمیل نشده است با احساس تکلیفی جوانمردانه به میدان آمدند.

 


اینجا قالیشویی نیست و این طلبه ها هم قالیشو نیستند اما با توجه به همراهی که از ساعات اولیه این بحران و با مردم داشتند و از نزدیک زیر آب و فاضلاب رفتن وسایل و خانه و زندگی همشهریانشان را دیدند در اقدامی داوطلبانه محل تحصیلشان در حوزه امام خمینی (ره) اهواز را به محلی جهت خدمت به مردمی که سال ها است از گره کور آب وفاضلاب رنج می برند تبدیل کردند.

این طلبه های اهوازی، کتاب های خود را به شوق خدمت به مردم بستند و از جان و دل قالی های مردم را که زیر آب باران و فاضلاب غرق شده بود شستند تا به حد وسعشان باری از دوش مشکلات اهوازی که کمرش از مدیریت ناکارآمد شهری خم شده بردارند.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha