قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۷۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تکمیل هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان بابیان اینکه در خصوص تأمین زیرساخت های ورزشی باید با رویکردی آمایشی و نیازسنجی نسبت به ساخت و تکمیل پروژه ها اقدام کرد گفت: حدود هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سال های اخیر در کشور تکمیل شده است.

تکمیل هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یزد، ژاله فرامرزیان در نشستی با مسئولان ورزشی شهرستان اردکان یزد با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و قانونی برای تأمین نیازهای ورزش، اظهار داشت: از ظرفیت های بخش خصوصی و قانونی برای تأمین نیازهای ورزش باید استفاده شود که سعی می کنیم از این ظرفیت ها برای ورزش اردکان استفاده گردد.

این مسئول تصریح کرد: توان خود را برای حل بخشی از مشکلات ساختاری و اعتباری هیات های ورزشی مصروف داشته ایم.

فرامرزیان بابیان اینکه شهرستان اردکان به نسبت جمعیت؛ اثربخشی زیادی در ورزش کشور دارد تصریح کرد: در خصوص تأمین اعتبار برای چند پروژه بازدید شده، همچنین خرید برخی تجهیزات و کمک به سمن ها مساعدت خواهد شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: در خصوص تأمین زیرساخت های ورزشی شهرستان اردکان باید با رویکردی آمایشی و با انجام نیازسنجی نسبت به ساخت و تکمیل پروژه ها اقدام کرد.

فرامرزیان گفت: در قانون ظرفیت های مهمی نظیر بخش خصوصی برای تأمین نیازهای ورزش پیش بینی شده است که با استفاده از آن ها حدود هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سال های اخیر در کشور تکمیل شده است.

وی بابیان این که تمام همت وزارت ورزش و جوانان بر حل بخشی از مشکلات ساختاری و اعتباری هیئت های ورزشی مصروف داشته شده است؛ گفت: شهرستان اردکان اثربخشی زیادی در ورزش کشور دارد و هیئت های ورزشی آن نیز انتفاع بیش تری نیز از اعتبارات ورزشی خواهند برد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha