قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۶۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازار مرغ؛ موجودی کافی، ثبات قیمت

تأمین مواد پروتئینی و ثبات قیمت ها در شرایط پساگرانی بنزین یکی از دغدغه های اصلی مردم است؛ اما معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان می گوید: مرغ به اندازه کافی کشتار شده و در بازار این استان موجود و البته قیمت آن هم ثابت است.

بازار مرغ؛ موجودی کافی، ثبات قیمت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سمنان، نظارت بر بازار در روزهای اخیر تشدید شده است تا نگرانی مردم از افزایش قیمت ها به ویژه کالاهای اساسی کاسته شود.

بازار مواد پروتئینی اما برای مردم اهمیت زیادی دارد و باید دقت شود تا قیمت ها در آن از ثبات ویژه تری برخوردار باشد.

حشمت الله عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با اشاره به وضع بازار مرغ و عرضه آن در استان سمنان در سمنان اظهار کرد: مرغداران این استان به این موضوع اعتراض دارند که قیمت مرغ در خیلی از استان های کشور تغییر پیدا کرده است و از ما اجازه می خواستند که قیمت مرغ را تغییر دهند؛ اما طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار عمل می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با اشاره به اینکه نهاده های یارانه ای به مرغداری های این استان داده شده است تا بخشی از مشکلاتشان رفع شود، اضافه کرد: مرغ به اندازه کافی کشتار شده و در بازار این استان موجود است و مشکلی برای عرضه آن وجود ندارد.

مشکلات مرغداران رفع شود

پرویز نبویان، یکی از مرغداران استان سمنان نیز گفت: قیمت مرغ زنده در کشور افزایش پیدا کرده است؛ اما در داخل استان خبری از افزایش قیمت مرغ زنده نیست.

وی تأکید کرد: مسؤولان استان سمنان در خواب به سر می برند یا دنبال ورشکسته شدن مرغداران هستند؛ چون اقدامی در این راستا انجام نداده اند.

مسؤولان استان سمنان در خواب به سر می برند یا دنبال ورشکسته شدن مرغداران هستند

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha