قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۶۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توییتر، 6 هزار حساب کاربری عربستان سعودی را تعلیق کرد

شرکت توییتر اعلام کرد که هزاران حساب کاربری متعلق به عربستان سعودی را به دلیل حمایت ازن کشور و مقامات سعودی تعلیق کرده است.

توییتر، 6 هزار حساب کاربری عربستان سعودی را تعلیق کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شرکت توییتر جمعه (۲۹ آذر) اعلام کرد که شمار زیادی از حساب های متعلق به سعودی ها را توییتر تعلیق کرده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از این شرکت گزارش داد که شش هزار حساب توییتری را به دلیل اینکه این حساب ها بخشی از فرآیند اطلاعاتی جهت حمایت دولت و مقامات سعودی بود، تعلیق کرده است.

در بیانیه توییتر آمده است: «این حساب ها، پیام ها و مطالبی را که در حمایت از مقامات سعودی بود، از طریق مبالغه در بازنشر، لایک و پاسخ دادن به این پیام ها تبلیغ می کردند».

شرکت توییتر پیش از این نیز، چهار هزار حساب کاربری متعلق به امارات عربی متحده و مصر را به دلیل حمله رسانه ای به سایر کشورها حذف یا تعلیق کرده بود.

عربستان سعودی طی سال های گذشته مرکزی تحت عنوان «اعتدال» را تأسیس کرد و مدعی است که این مرکز در راستای مبارزه با تروریسم فعالیت می کند، با این حال، استخدام خیل زیادی کارمند در این مرکز، گمانه زنی ها را در باره اینکه این مرکز بیشتر در راستای تبلیغ سعودی ها در فضای مجازی به ویژه توییتر است، بیشتر کرده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha