قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۶۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معرفی برگزیدگان دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج

آیین پایانی هفتمین دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج برگزار و برگزیدگان این رویداد ادبی معرفی و از آنان تجلیل شد.

معرفی برگزیدگان دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیین پایانی هفتمین دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج، با حضور ادبیان، فرهنگوران و علاقه مندان و شرکت کنندگان این رویداد ادبی، شامگاه پنجشنبه 28 آذر در جهرم برگزار و از برگزیدگان تجلیل و قدردانی شد.

دبیر هفتمین دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج در این خصوص گفت: هفتمین دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج را ابراهیم دم شناس، شیوا مقانلو و امیرحسین خورشیدفر داوری کردند.

محمد بادپر با اشاره به حضور نویسندگان سرشناسی چون ابوتراب خسروی و صمد طاهری در مراسم اختتامیه این جشنواره، خاطرنشان کرد: در این دوره جشنواره داستان های "خیانت داخلی" نوشته ی "محمدرضا امانی" از مشهد، "گمانه زنی درباره ی عاقبت علی محمد" نوشته ی "میثم خالدیان" از دزفول و "ماهک، درخت شاه نشین" نوشته ی "حبیب پیریاری" از کرج به ترتیب اول تا سوم شدند.

بادپر افزود: از سوی داوران نهایی این دوره داستان های "آب سپاری" نوشته ی "امین رفیعی" از سیوند، "مرز آخر" نوشته ی "نسیم سهیلی" از مشهد، "در فاصله ای نه چندان از ..." دور نوشته ی "سولماز اسعدی" از سوئد و "رد خون" نوشته ی "مسعود ریاحی" از تهران بدون ترتیب، شایسته ی تجلیل شدند.

وی با بیان اینکه داوری اولیه ی این دوره نیز بر عهده ی حسین مقدس، سروش مظفرمقدم، مرجان عالیشاهی، فاطمه قدرتی، فرهاد خاکیان دهکردی، رضا خدایی و مجتبی هژبری بود گفت: خوشبختانه در این دوره شاهد رشد کمی و کیفی آثار بودیم.

بادپر از حمایت نماینده مردم جهرم در مجلس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد جهرم، قدردانی و اضافه کرد: دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج امیدوار است توانسته باشد سهم بسیار کوچکی در معرفی چهره های نو و تازه به ادبیات داستانی این سرزمین داشته باشد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha