قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهدی خانی: اگر ناقص به قطر برویم، تیم امید لطمه می خورد

ورزش فوتبالتهران بازیکن تیم امید ایران گفت: امیدوارم اردوی قطر با حضور تمام نفرات برگزار شود و باشگاه ها نهایت همکاری را با تیم امید داشته باشند چرا که برای کادر فنی هیچ فرصت…

مهدی خانی: اگر ناقص به قطر برویم، تیم امید لطمه می خورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی مهدی خانی که از روز چهارشنبه به تمرینات تیم المپیک اضافه شد در این خصوص افزود: خوشبختانه چند جلسه تمرین خوب را در کنار سایر بازیکنان سپری کردیم. البته کمبود نفرات طبیعتا در شرایط و کیفیت تمرین تاثیر دارد اما روحیه و انگیزه بازیکنان را به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نداده و با ۱۲ بازیکن هم تمرین بسیار شاداب و با نشاطی را انجام دادیم و بچه ها با جدیت تمرینات را دنبال می کنند.

بازیکن باشگاه واراژدین کروواسی گفت: خوشبختانه وضعیت من در باشگاه بسیار خوب و با ثبات شده با این وجود بعد از پایان مسابقات مجوز همراهی تیم را گرفتم و در اردوی قطر هم حضور خواهم داشت. همچنین با هماهنگی های انجام شده و کمک باشگاه واراژدین می توانم در بازی های تایلند تیم امید را همراهی کنم. مدت زیادی است این بچه ها در کنار هم حضور دارند و می دانیم به آخرین اردو و حساس ترین مقطع رسیده ایم. با تمام وجود می جنگیم تا به بالاترین سطح آمادگی جسمی و روحی برسیم.

مهدی خانی ادامه داد: امیدوارم اردوی قطر با حضور تمامی نفرات برگزار شود و باشگاه ها نهایت همکاری را با تیم امید داشته باشند چرا که برای کادر فنی هیچ فرصت دیگری وجود ندارد که بخواهند بازیکنان را به هماهنگی لازم برسانند. روحیه و انگیزه خوبی در تیم وجود دارد. رفاقت، صمیمیت و رابطه نزدیک با اعضای کادر فنی. همه شاخصه های لازم برای موفقیت را داریم به جز اینکه خدای نکرده تیم در آخرین اردو ناقص باشد. به نظرم این یکی از مهمترین آیتم هاست که می تواند به تیم لطمه بزند. امیدوارم این مشکل هم رفع شود و با حضور تمامی بازیکنان وارد اردوی قطر شویم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha