قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش آلاینده ها در هوای شهرهای صنعتی

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی کشور طی پنج روز آینده را اعلام کرد.

افزایش آلاینده ها در هوای شهرهای صنعتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صادق ضیاییان با اشاره به وضعیت آب و هوایی کشور طی پنج روز آینده گفت: از امروز تا روزهای پایانی هفته آینده در اغلب مناطق کشور جوی پایدار خواهد بود و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش تدریجی غلظت آلاینده های جوی پیش بینی می شود.

وی افزود: از اواخر روز سه شنبه و طی روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در مناطقی از شمال غرب و غرب بارش برف و باران رخ می دهد.

ضیاییان درباره وضعیت آب و هوایی پایتخت نیز گفت: طی روز جمعه ۲۹ آذر ماه آسمان تهران صاف همراه با غبار صبحگاهی بوده و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۳ و ۲ درجه سانتی گراد خواهد بود. روز شنبه ۳۰ آذر ماه نیز هوای پایتخت صاف همراه با غبار محلی و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۲ و ۲ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود. در روز یکشنبه اول دی ماه آسمان تهران کمی ابری و غبارآلود بوده و حداکثر دمای هوا ۱۲ و حداقل آن ۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.

وی ادامه داد: از روز دوشنبه و سه شنبه دوم و سوم دی ماه آسمان پایتخت کمی ابری و غبارآلود، گاهی همراه با وزش باد بوده و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۳ و ۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha