قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری سارق حرفه ای با ۱۰ فقره سرقت در یزد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۱۰ فقره سرقت و کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

دستگیری سارق حرفه ای با ۱۰ فقره سرقت در یزد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یزد، سرهنگ حمیدرضا اکبری نژاد با اشاره به دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۱۰ فقره سرقت در یزد، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت و در راستای افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح دستگیری و برخورد با سارقان اماکن خصوصی در دستور کار مأمورین کلانتری ۱۶ امامشهر شهرستان یزد قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان یزد خاطرنشان کرد: تحقیقات فنی و بررسی های دقیق مأموران منجر به شناسایی سه سارق سابقه دار شد.

اکبری نژاد بیان کرد: مأموران پس از تحقیقات نامحسوس و شناسایی محل اختفای متهمان در یک عملیات از پیش طراحی شده و دقیق با هماهنگی مقام قضایی متهمان را دستگیر کردند.

وی گفت: در تحقیقات فنی از متهمان در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی شده، اما با ارائه سوابق و مستندات به ناچار به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان یزد بابیان اینکه تحقیقات و اقدامات در خصوص کشف سایر سرقت ها و دستگیری ها ادامه دارد، گفت: در این زمینه یکی از مال خران دستگیر و مالباختگان شناسایی و همچنین متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha