قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعلام شد

اغلب تجهیزات مناطق نفت خیز جنوب فرسوده است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: اغلب تجهیزات و تاسیسات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب فرسوده است و نیاز به بازسازی و نوسازی دارد که در تلاش هستیم این کار را به بهترین شکل اجرایی کنیم.

اغلب تجهیزات مناطق نفت خیز جنوب فرسوده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد محمدی ، با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد تجهیزات ما نیاز مبرم به بومی سازی و بازسازی دارد که در مورد آنها برنامه ریزی هایی صورت گرفته است، اظهار کرد: اغلب تاسیسات و تجهیزات ما عمر بالا دارند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این راستا، گفت: یک طرح عمده برای بهسازی و بازسازی تاسیسات در مجموعه مناطق نفت خیز جنوب در حال پیگیری و مطالعات آن رو به اتمام است و پس از اتمام این مطالعات، وارد فاز اجرایی نوسازی و بازسازی تاسیسات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خواهیم شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: با توجه به اولویت بندی که انجام خواهد شد، تاسیسات فرسوده شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب را نوسازی و بازسازی خواهیم کرد و در این زمینه گام های موثری را خواهیم برداشت.

محمدی در خصوص پروژه های صنعت نفت در حوزه بومی سازی اظهار کرد: تمام طرح های موجود حداکثر می بایست ساخت داخل باشند که برای این مساله نیز برنامه هایی را در نظر گرفته ایم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha