قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رشته های اعزامی به پارالمپیک توکیو سه شنبه مشخص می شوند

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: سه شنبه در جلسه ستاد عالی بازیهای پارالمپیک وضعیت ۷۳ سهمیه کسب شده برای پارالمپیک توکیو بررسی و نهایی خواهد شد.

رشته های اعزامی به پارالمپیک توکیو سه شنبه مشخص می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هادی رضایی ، درباره وضعیت ۷۳ سهمیه کسب شده برای بازیهای پارالمپیک توکیو و اینکه امکان اعزام کدام رشته ها وجود دارد، افزود: در جلسه ستاد عالی بازیهای پارالمپیک توکیو که سه شنبه هفته آینده با حضور روسای فدراسیونها برگزار خواهد شد وضعیت رشته هایی که تا به امروز موفق به کسب سهمیه شده اند در این ستاد مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و تصمیم خواهیم گرفت که از ۷۳ سهمیه کسب شده کدام رشته ها شرایط حضور در پارالمپیک توکیو را خواهند داشت.

وی گفت: چون سیاست کمیته ملی پارالمپیک در این دوره از بازیها اعزام کاروان کیفی است، در نتیجه با ارزیابی دقیقی که نسبت به عملکرد رشته ها و نتایجی که در مسابقات کسب سهمیه داشتند وضعیت آنها بررسی می شود و تصمیم می گیریم که کدام یک از رشته های ورزشی صلاحیت حضور در بازیهای پارالمپیک توکیو را خواهند داشت.

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک همچنین در خصوص وضعیت شنا و اینکه آیا از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک سهمیه ای برای شنا در نظر گرفته شده است یا خیر؟ تصریح کرد: در شنا هر چند سه سهمیه ورودی به بازیهای پارالمپیک توکیو را در مسابقات جهانی لندن کسب کردیم اما هنوز وضعیت آنها برای حضور در توکیو مشخص نیست و در جلسه ستاد عالی بازیها در این زمینه تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.

رضایی در پایان افزود: تا امروز ۷۳ سهمیه در رشته های فوتبال پنج نفره، دوومیدانی، بسکتبال باویلچر، والیبال نشسته، تیروکمان، تیراندازی، وزنه برداری، جودو و تکواندو کسب شده که اعزام این رشته ها به پارالمپیک توکیو هنوز مشخص نیست و در ستاد بازیهای پارالمپیک وضعیت این رشته ها براساس سیاست کمیته ملی پارالمپیک تعیین تکلیف خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha