قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استراماچونی مربی بزرگی بود ولی با استقلال احیا شد/ این شکست گوشزدی برای مسئولان است

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید ماجرای بازگشت احتمالی استراماچونی به این تیم خیلی طول کشیده است و او باید به دل هواداران هم نگاه کند.

استراماچونی مربی بزرگی بود ولی با استقلال احیا شد/ این شکست گوشزدی برای مسئولان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی امیرآبادی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ، درباره بازی این تیم با ماشین سازی اظهار کرد: بازیکنان بازی نسبتا منسجمی انجام دادند و البته چند موقعیت را هم از دست دادند. این نتیجه یک گوشزد به مدیریت و باشگاه استقلال است که تیم اگر بخواهد نتیجه بگیرد باید مربی داشته باشد. هر چه زودتر باید تکلیف تیم را مشخص کنند. بازیکنان وقتی سرمربی را بالای سر خودشان ببینند برای آینده هدف دارند.

او ادامه داد: هواداران نگران هستند و این نگرانی به بازیکنان منتقل می شود و نتیجه اش می شود همین چیزی که امروز دیدیم.

امیرآبادی در پاسخ به این پرسش که آیا شکست استقلال برابر ماشین سازی به دلیل نبودن استراماچونی رقم خورد هم توضیح داد: بازیکنان اشتباهات فردی هم داشتند که البته جزئی از بازی است. مثلا در صحنه گل اول حریف غلامی اشتباه کرد یا چشمی که یک پنالتی داد. تبریزی هم در دقایق آخر می توانست گلزنی کند.

بازیکن پیشین استقلال درباره بازگشت احتمالی استراماچونی هم اظهار کرد: به نظر من این قضیه خیلی طول کشید. استراماچونی خودش مربی بزرگی بود اما هیچ جایی کار نداشت و با تیم بزرگ استقلال احیا شد. با نتایجی که با استقلال گرفت شاید در کشورهای حاشیه خلیج فارس هم مشتری پیدا کند. پس نباید هی ناز کند و پیغام و پسغام بفرستد و نگاهی هم به دل هواداران بکند. دوران ما اینطوری نبود، پول ما را نمی دادند ولی به خاطر هواداران صبر می کردیم. در ایران این بی نظمی ها همیشه بوده مخصوصا در وزارت ورزش که این موضوع دیده می شود. این شکست گوشزدی شد برای مسئولان رده بالاتر که کار به این جا نکشد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha