قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عماری: بی انصافی است که همه چیز را به شاهین طبع ربط می دهند/ ذوب آهن نیاید باخت فنی می خورد

دبیر فدراسیون بسکتبال گفت: این بی انصافی است که هر اتفاقی می افتد به سرمربی تیم ملی و شهرداری گرگان ربط می دهند.

عماری: بی انصافی است که همه چیز را به شاهین طبع ربط می دهند/ ذوب آهن نیاید باخت فنی می خورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود عماری در گفت وگو با ، در مورد حواشی به وجود آمده به خاطر تاخیر در برگزاری دیدار ذوب آهن و شهرداری گرگان و اینکه ذوب آهنی ها می گفتند دو، سه ساعت قبل بازی به ما خبر دادند، اظهار داشت: اینطور نبود. ساعت 9 صبح از طریق مسئول کمیته مسابقات به تیم ذوب آهن خبر دادیم که بازی با تاخیر 24 ساعته برگزار خواهد شد، اما اعلام کردند این کار را نمی کنیم و باید نامه رسمی فدراسیون باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فدراسیون در روز پنجشنبه تعطیل بود، به هر طریقی شده نامه را به باشگاه ذوب آهن ارسال کردیم. اینکه می گویند دیر اعلام شده، درست نیست.

دبیر فدراسیون بسکتبال عنوان کرد: ما را متهم می کنند که از تیمی حمایت می کنیم، اما واقعیت این بود که شهرداری 6 ساعت در فرودگاه معطل بود و اواخر شب به اصفهان رسید و جلسه تمرینی را هم از دست داد. به ما هم خاطر اینکه کیفیت مسابقه پایین نیاید گفتیم بازی با 24 ساعت تاخیر برگزار شود. 

عماری در مورد اینکه حاتمی، سرمربی ذوب آهن گفته اگر تیم دیگری هم بود بازی عقب می افتاد یا خیر، گفت: از حاتمی انتظار ندارم که این حرف ها را بزند. نمی دانیم این جنجال ها برای چیست. اینکه بازی با یکی دو ساعت تاخیر برگزار شود یا یک روز، فرق می کند. تیم گرگان در شرایط سختی به اصفهان رسیده بود.

وی تاکید کرد: این غیر اخلاقی است که همه چیز را به شاهین طبع ربط می دهند. انصاف نیست. او هم مثل مربیان دیگر در لیگ کار می کند. اصلا درخواستی برای تعویق مسابقه از فدراسیون نداشت و با کبیر صحبت کردیم.

دبیر فدراسیون بسکتبال در مورد اینکه گفته شده درخواست تعویق از سوی گرگانی ها به این خاطر بوده که رایان ریچاردز بازیکن خارجی شان برسد، تاکید کرد: اصلا چنین چیزی نیست. رضایت نامه او باید روز گذشته می رسید. اگر امروز جمعه هم برسد، نمی تواند بازی کند چون زمان دیدار پنجشنبه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر ذوب آهن فردا بازی نکند تکلیف چه خواهد شد، گفت: ما به عنوان مسئول برگزاری اعلام کردیم مسابقه امروز جمعه برگزار می شود. اگر حاضر نشوند، باخت فنی خواهند خورد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha