قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یونانی ها پرچم رژیم صهیونیستی را آتش زدند

جهان آسیای غربیتهران در جریان بازی بسکتبال تیم های آئکه یونان و هاپوئل رژیم صهیونیستی، هواداران تیم آئکه در آتن پنجشنبه شب پرچم این رژیم را آتش زدند.

یونانی ها پرچم رژیم صهیونیستی را آتش زدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش تارنمای "عربی۲۱" به نقل از روزنامه "یدیعوت آحارانوت"، هزاران تن از هواداران تیم آئکه در برابر طرفداران هاپوئل، پرچم فلسطین را در کنار تصاویر "مروان البرغوثی" از رهبران جنبش فتح که سالهاست در زندان های اسرائیل به سر می برد، بالا بردند.

یکی از هواداران تیم هاپوئل اعلام کرد، در این مسابقه که در چارچوب لیگ بسکتبال اروپا برگزار شد، نیروهای امنیتی به شدت از ما محافظت می کردند و صدها افسر پلیس ما را محاصره کرده بودند و ما شاهد بودیم که تیم مقابل پرچم تیم ما (رژیم صهیونیستی) را آتش زدند، اما هیچ گونه درگیری فیزیکی میان دو طرف رخ نداد.

متان بن هاروش گفت: اوایل بازی، هزاران تن از هواداران تیم آئکه یونان وارد زمین بازی شده و به جایگاه ما آمدند و پرچم فلسطین و تصاویر البرغوثی را تکان دادند، اوج اقدامات آنان زمانی بود که شروع به آتش زدن پرچم اسرائیل کردند.

یک هوادار دیگر تیم بستکبال رژیم صهیونیستی افزود: جو بازی به شدت علیه هاپوئل بود، بطوری که شاهد آتش زدن پرچم اسرائیل بودیم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha