قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده یزد و اشکذر در مجلس:

استارتاپ ها به حوزه گردشگری سلامت در یزد ورود کنند

یزد ـ نماینده یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به اینکه یزد به قطب درمانی برای استان های جنوب شرقی کشور تبدیل شده است، خواستار ورود استارتاپ ها به حوزه گردشگری سلامت شد.

استارتاپ ها به حوزه گردشگری سلامت در یزد ورود کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید ابوالفضل موسوی بیوکی، پنجشنبه شب در مراسم جذب بزرگترین رویداد سرمایه گذاری استارتاپ استان یزد اظهار داشت: سند آمایش استان یزد نوشته شده و در این سند بحث سلامت، بهداشت و گردشگری سلامت به عنوان یکی از اولویت های مهم استان مدنظر قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه یزد به قطب درمانی برای استان های جنوب شرقی و جنوبی کشور تبدیل شده است، افزود: با نمایندگان سیستان و بلوچستان و هرمزگان در جلسات متعددی در مورد وضعیت درمانی این استان ها صحبت شده است.

موسوی بیوکی با بیان اینکه عده ای از مسافرانی که برای درمان به یزد سفر می کنند، در گوشه و کنار شهر آواره هستند و برخی حتی به دلیل طولانی شدن روند درمان به یزد مهاجرت کرده اند، عنوان کرد: اگر یزد این قابلیت را دارد که قطب سلامت باشد، باید در بحث گردشگری سلامت نیز ورود بسیار قوی تری داشته باشد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس تاکید کرد: باید در زمینه گردشگری سلامت و ساماندهی سلامت کارهای جدی تری انجام شود.

وی بیان کرد: پیشنهاد می کنم موضوع ساماندهی گردشگری سلامت از طریق استارتاپ ها پیگیری شود و استارتاپ های فعال در این حوزه نظیر پذیرش ۲۴ در این زمینه برنامه ریزی و ورود کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha