قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۵۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روز نخست هفته ششم کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس- روز نخست هفته ششم کورس پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۵۷ اسب برگزارشد.

روز نخست هفته ششم کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روز اول هفته ششم مسابقات کورس پاییزه ۹۸ گنبدکاووس ظهر پنجشنبه با شرکت ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور به مسافت های ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ متری برگزار شد.

در کورس اول که مختص اسب های نژاد ترکمن بود، کمال عطا با اسب آتلار عنوان نخست را کسب کرد و اسب های ایل سون صوفیان، آروین و سردار سخاوی در رده های دوم تا چهارم این کورس قرار گرفتند.

کورس دوم هم به اسب های دوخون و مسافت هزار متری اختصاص داشت. در این کورس اسب سلما با چابکسواری محمدامین توماج در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب های رین دراپ، زیبانا و دل وین در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

کورس سوم در مسابقات هزار و ۲۰۰ متری اسب های دوخون برگزار شد که اسحاق قاضلی کر با اسب کاپیتان استیو از خط پایان عبور کرد و اسب های ماه سروین، جهان تاج و ساری قیز عناوین دوم تا چهارم این کورس را کسب کردند.

در کورس چهارم پیمان قلرعطا با جان بابا عنوان نخست را کسب کرد و اسب های طلا، هاکتان و دسپاینه در عناوین بعدی این کورس قرار گرفتند.

کورس پنجم روز نخست هفته ششم با عنوان نخست دوبلین با چابکسواری کمال دلیجه عطا همراه شد و اسب های زیبای بندر، کامیاب و پریمات عناوین دوم تا چهارم را کسب کردند.

اما کورس آخر مختص اسب های تروبرد بود که در مسافت ۱۵۰۰ متری برگزارشد. در این کورس نادر صالح پور با اسب هیراد به عنوان چابکسوار نخست از خط پایان عبور کرد و سالسا، شایان هج و رایکا اسبهای دوم تا چهارم این کورس بودند.

در مجموع شش کورس روز نخست هفته ششم هم مبلغ یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال به عنوان جایزه به مالکان اسب های برتر اهدا شد.

لازم به ذکر است روز دوم هفته ششم کورس پاییزه گنبدکاووس، جمعه ۲۹ آذر در ۶ کورس در مسافت های هزار، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ متری با حضور ۵۴ اسب از ساعت ۱۲:۳۰ در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار خواهدشد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha